Hozzáadott 1 day ago

Operatív vezető

Munkavégzés helyeBÉKÉS, Békés megye, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeManager

Dátum2024-10-21

KategóriaEngineering and Technical

Az Adecco Békés megyei partnere számára keres munkatársat az alábbi pozícióba:

OPERATÍV VEZETŐ

Miért érdemes megpróbálnod?

•    Mert komplex juttatási csomaggal honorálnak (a versenyképes alapbéren túl cafeteria már a próbaidő alatt is és motiváló bónusz);
•    Mert kihívásokkal teli, változatos munkád lehet egy folyamatosan fejlődő, biztos munkahelyen;
•    Mert egy szakmailag és emberileg jól működő csapat élén dolgozhatsz.

Feladatok, amikhez szükség lesz Rád:

•    A beosztottak emberi és szakmai kapcsolatainak összehangolása;
•    A dolgozók szakirányú képzéséhez, betanításához személyzet és gép, berendezés biztosítása;
•    A gyártástervező koordinálása, támogatása a zökkenőmentes tervezéshez;
•    A gyártásterv megvalósításához szükséges gépek, berendezések működtetése;
•    A gyártásterv megvalósítása, betartatása, nyomon követése és dokumentálása;
•    A termelési tevékenység prezentálása a napi megbeszéléseken, részvétel a szállítási megbeszéléseken;
•    A műszakvezetők szakmai irányítása a kitűzött vállalati célok elérésnek támogatása, a termelési terv, kapacitás és alapanyag rendelkezésre állás figyelembevételével;
•    Raktár menedzsment ellátása és a raktáros kollégák koordinálás;
•    Részvétel a vállalaton belüli kommunikáció megfelelő biztosításában, valamint a leghatékonyabb feldolgozásban, szükség szerinti megosztásban;
•    Az anyagáramlás optimalizálása, ellátási lánc megszervezése;
•    Készlet nyomonkövetése, eltérés esetén intézkedés kezdeményezése;
•    Az adatrögzítő osztály zavartalan működésének biztosítása, a data collectorok munkájának felügyelete és irányítása;
•    Beszerzési jelentések, riportok felülvizsgálata;
•    Alapanyag beszerzés támogatása, koordinálása;
•    Beszerzési tevékenységet ellátó munkavállaló koordinálása, támogatása;
•    Beszállítói auditokon való részvétel, mint vezető;
•    A folyamatok dokumentáltságának felügyelete, a vállalatirányítási rendszer használata;
•    Dolgozói oktatások megtartása, oktatási tematikák, tesztsorok elkészítése, és dokumentálása;
•    Az üzemi folyamatok fejlesztésében való részvétel;
•    A beosztott munkatársak irányítása, támogatása, motiválása

 Te vagy az IGAZI, ha:

•    Felsőfokú műszaki végzettséged van;
•    Legalább 8-10 év szakmai tapasztalattal és 3-4 év vezetői tapasztalattal rendelkezel;
•    Társalgási szinten kommunikálsz angolul szóban és írásban.

Legutóbbi kereséseim

  • BÉKÉS, Orosháza, Hungary PP Adecco
  • Manager
  • GYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • PEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist