Hozzáadott 1 day ago

Értékesítési munkatárs

Munkavégzés helyeHEVES, Felsőtárkány, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2024-10-21

KategóriaSales and Retail

Légy tagja TE is egy rugalmas, sokoldalú, innovatív vállalkozásnak!
A szén- és rozsdamentes acéllemezből készült termékek gyártására szakosodott vállalat meghatározó az Észak magyarországi régióban. Fő célunk a vevőink legmagasabb szintű kiszolgálása – a minőség terén kompromisszumok nélkül. Ez motiválja a vállalatot, hogy folyamatosan javítsuk az általunk gyártott termékek minőségét, növeljük produktivitásunkat, rugalmasságunkat és bővítsük szolgáltatásaink spektrumát.
Csatlakozz színvonalas, fiatalos cégünk csapatába, az alábbi pozícióban:

Miért fogod igazán jól érezni magad Nálunk?
  • Jó hangulatban és modern környezetben dolgozhatsz
  • Munkádra hosszú távon számíthatsz
  • Lojálisan és maximális rugalmassággal állunk hozzád
  • Fizetésed biztosítani fogja a mindennapok kényelmét

Amit kínálunk a lehetőség kapcsán:
  • Klasszikus irodai beosztás, 8 órás munkarendben
  • Versenyképes fizetés, de kíváncsiak vagyunk a Te bérigényedre is
  • Céges rendezvények, hiszen egy jó kis csapat, ami vár rád
  • Ingyen kávé, fagylalt, gyümölcsnap és vitaminok
  • Cafeteria
  • Dolgozói jutalmazási rendszer
  • Év végi bónusz
  • Útiköltség támogatás
  • Biztonságos, fertőtlenített munkakörnyezet
  • Betanulásod alatt a legjobb kolléga mentori támogatása
  • Eszközök a munkád elvégzéséhez, számítógép, telefon
  • Természetesen bejelentett munkaviszony és egy szuper csapat 😊

Az alábbi feladatokat kell majd ellátnod:

  • Megfelelő kommunikáció írásban és szóban angol nyelven

  • Vevőszolgálati jellegű feladatok
  • Új termékek bevezetésének irányítása
  • Új termékekre árajánlatok kiküldése
  • Vevői számlák fizetésének nyomon követesé, esetleges problémák szakszerű kezelése
  • Vevői rendelések, kiszállítások koordinálása
  • IFS rendszerbe való adatbevitel, riportok készítése ezekből az adatokból
  • Esetleges reklamációk kezelése, fordítása, a megfelelő dokumentációk elkészítése

Várjuk jelentkezésed, amennyiben:
  • Felsőfokú végzettséged van
  • Szereztél már tapasztalatot hasonló munkakörben
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezel
  • Magabiztos használod a számítógépes programokat (Word, Excel, Outlook)
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készséged van
  • Számodra a megoldandó probléma nem gondot, hanem kihívást jelent
  • Hosszútávra keresel munkát, mert mi hosszútávra keresünk Téged!

Előny:
  • Német nyelvtudás szóban és írásban
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete

Munkavégzés helye:
  • Eger

Ha érdekel a lehetőség, akkor ne habozz küldd el önéletrajzodat a mate.toth@adecco.hu címre, kérlek a tárgyba írd be, hogy "értékesítő" és mi vissza fogunk hívni az állás részleteivel!
További információkért keresd Kollégánkat a + 36 30 345-6191-es telefonszámon

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • PEST, BUDAPEST, Hungary Staffing Adecco
  • Staff