Hozzáadott 1 day ago

Operátor

Munkavégzés helyeGYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2024-10-17

KategóriaManufacturing and Production

Operátor

Partnerünk Győr egyik legmodernebb autóipari vállalata, amely stabil megrendelésállománnyal és kiválóan felszerelt, fejlődő gyáregységgel rendelkezik.

Most lehetőség nyílik, hogy csatlakozz hozzájuk OPERÁTOR pozícióba.
Amit kínálunk:
• Stabil, hosszútávú munkahely és karrier lehetőség
• Kiemelkedő bérezés és egyéb céges juttatások
• Tiszta, modern munkakörnyezet
• Szakmai fejlődési lehetőség
Feladatok:
• Front-end modulok összeszerelése
• Termelési dokumentáció vezetése
• A termékek megfelelő minőségben és határidőre történő gyártása
Elvárások:
• 3 műszakos munkarend vállalása
• Megbízható, tanulékony személyiség
• Hasonló munkakörben, autóipari környezetben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: Győr

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist