Hozzáadott 2 days ago

Recruitment Sourcer gyakornok

Munkavégzés helyePEST, Budapest, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeIntern

Dátum2024-10-16

KategóriaHuman Resources and Recruitment

Az Adecco a világ egyik vezető HR szolgáltatója. Tevékenységünk közé tartozik a munkaerő közvetítés, munkaerő kölcsönzés, RPO és outsourcing szolgáltatások, szervezeti tanácsadás. A világ több, mint 50 országában 500+ irodával vagyunk jelen, és tovább növekedünk!
Budapesti irodánkba (13.ker) keressük lelkes Recruitment Sourcer gyakornokunkat, hogy a szellemi munkaerőközvetítői csapat méretét és sikereit együtt növeljük.
Olyan diáknak ajánljuk ezt a lehetőséget, aki céltudatos, szeret és tud emberekkel foglalkozni, érdekli a HR és a Sales világa, és akinek számít az ő hozzáadott értéke a csapat sikereihez.
Amit kínálunk:
  • 2400 Ft/óra fix órabér
  • Bónusz
  • Telefon, laptop
  • Egy jól felépített betanítási és képzési rendszerrel támogatjuk a beilleszkedésedet és a munkádat, hogy magabiztos legyen a kezdés
  • Rugalmas munkaidő
  • Nemzetközi háttér
  • Karrierlehetőségek és képzési programok
  • Pozitív munkakörnyezet és vállalati kultúra
  • Hosszú távú munkalehetőség – Sourcereink 70%-a Recruiterként folytatja nálunk karrierjét!

Feladatok:
  • Munkaerőtoborzás, sourcing hagyományos (Profession.hu, LinkedIn, egyéb álláskereső portálok) és nem-hagyományos eszközök segítségével
  • Álláskeresők felkutatása, telefonos előszűrése
  • Dedikált Recruiter(ek) munkájának támogatása, interjúk szervezése
  • Álláshirdetések megfogalmazása, kezelése
  • Passzív jelöltek felkutatása, jelölt adatbázis építése
  • Adminisztráció, vállalati CRM/ATS mindennapi használata GDPR előírásoknak megfelelően
  • Különböző toborzási projektekben aktív részvétel (heti incentive-ek, cross-selling projektek, volume toborzások stb)
  • Aktív részvétel a csapat életében és a munkafolyamatok optimalizálásában
  • Szoros együttműködés az Adecco többi irodájával és a budapesti csapatokkal

Követelmények:
  • Jelenleg és még legalább 1-2 évig aktív nappali tagozatos diák jogviszonnyal rendelkezel
  • Heti 20-30 órában keresel munkát
  • Nem okoz gondot angolul beszélni külföldi jelöltekkel, kollégákkal
  • Kiváló kommunikációs képességekkel rendelkezel
  • Dinamikus személyiség vagy, aki megoldás orientált

Lokáció: Budapest XIII. Váci Greens irodaház
Jelentkezz hozzánk az önéletrajzod feltöltésével és hamarosan felvesszük veled a kapcsolatot.
A kezedben a lehetőség, hogy veled formáljuk a jövőt!

Legutóbbi kereséseim

  • BORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN, Hejőkürt, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • HAJDÚ-BIHAR, Debrecen, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist