Hozzáadott 2 days ago

Értékesítést Támogató Gyakornok

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStudent

Dátum2024-10-16

KategóriaHuman Resources and Recruitment

Az Adecco a világ egyik vezető HR szolgáltatója. Tevékenységünk közé tartozik a munkaerő közvetítés, munkaerő kölcsönzés, RPO és outsourcing szolgáltatások, szervezeti tanácsadás. A világ több, mint 50 országában 500+ irodával vagyunk jelen. És tovább növekedünk!
Budapesti irodánkba (13.ker) keressük lelkes Értékesítés Támogató gyakornokunkat, hogy a szellemi munkaerőközvetítői csapat méretét és sikereit együtt növeljük.
Olyan diáknak ajánljuk ezt a lehetőséget, aki céltudatos, szeret és tud emberekkel foglalkozni, érdekli a HR és a Sales világa, és akinek számít az ő hozzáadott értéke a csapat sikereihez.

Amit kínálunk:
  • 2400 Ft/óra fix órabér
  • Telefon, laptop
  • Egy jól felépített betanítási és képzési rendszerrel támogatjuk a beilleszkedésedet és a munkádat, hogy magabiztos legyen a kezdés
  • Rugalmas munkaidő
  • Nemzetközi háttér
  • Karrierlehetőségek és képzési programok
  • Pozitív munkakörnyezet és vállalati kultúra
  • Hosszútávú munkalehetőség

Feladatok:
  • Támogasd az értékesítési csapatot a leadek generálásában és a potenciális ügyfelek azonosításában.
  • Kezdeményezz kapcsolatfelvételt az ügyfelekkel, hogy felmérd igényeiket és minősítsd a potenciális ügyfeleket
  • Időpontok ütemezése a vezető értékesítési csapattagok számára.
  • Vezess pontos és naprakész nyilvántartást az értékesítési tevékenységekről a CRM rendszerünkben.
  • Vegyél részt képzéseken és csapatmeetingeken az értékesítési stratégiák megismerése érdekében.

Követelmények:
  • Jelenleg és még legalább 1-2 évig aktív nappali tagozatos diák jogviszonnyal rendelkezel
  • Heti 20-30 órában keresel munkát
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs képességekkel rendelkezel
  • Dinamikus személyiség vagy, aki megoldás orientált

Lokáció: Budapest XIII. Váci Greens irodaház

Jelentkezz hozzánk az önéletrajzod feltöltésével és hamarosan felvesszük veled a kapcsolatot.
A kezedben a lehetőség, hogy veled formáljuk a jövőt!

Legutóbbi kereséseim

  • BÉKÉS, Orosháza, Hungary PP Adecco
  • Manager
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Manager