Hozzáadott 4 days ago

Targoncavezető

Munkavégzés helyePEST, Biatorbágy, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2024-10-14

KategóriaWarehousing

Szállítmányozás területén világelső partnerünk új kollégáját keresi Targoncavezető pozícióba.
Feladatok:
  • Rakodási munkálatok és anyagmozgatás
  • Elektromos villás targoncák és tisztítóberendezések megfelelő használata
  • Rakodások megfelelő előkészítése
  • Anyagok rendezése speciális kódokkal és szállítási számmal
  • Targonca napló napi vezetése
  • Szállítmányok minőségellenőrzése, hibák bejelentése, adminisztrálása
  • PDA használat és az áruk megfelelő helyre történő elhelyezése (barkóddal)
  • A raktár tisztaságának fenntartása, takarítási műveletek végzése, valamint a gépek és helyiségek általános karbantartása

Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig
  • 2 műszakos munkarend
  • 6:00-14:00, 14:00-22:00

Elvárások:
  • Legalább 8 általános iskolai végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • 3324 és 3313-as targoncás jogosítvány megléte
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Pontos, precíz és lelkiismeretes munkavégzés
  • Jó probléma megoldó képesség

Amit kínálunk:
  • Havi bónusz
  • Cafeteria
  • Stabil vállalati háttér
  • Hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Biatorbágy

Legutóbbi kereséseim

  • BÁCS-KISKUN, Kecskemét, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco
  • Specialist