Hozzáadott 4 days ago

Szezonális értékesítési tanácsadó

Munkavégzés helyePEST, BUDAPEST, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2024-10-14

KategóriaSales and Retail

Rajongsz az ékszerekért és a divatért? Csatlakozz egy igazán ikonikus, globális márka csapatához, és tanulj, fejlődj velük! Partnerünk Értékesítési Tanácsadói a márka legfőbb képviselői, akik ügyfeleiknek kivételes szolgáltatást és lenyűgöző márkaélményt nyújtanak. Jelenleg téli időszakra keresik szezonális munkavállalóikat heti 40 órában, több lokációra.

Feladatok:
  • A vásárlók segítőkész és proaktív kiszolgálása, kiemelkedő vásárlási élmény biztosítása
  • A vásárlók igényeinek felismerése, inspiráló stílustippek nyújtása
  • Termékek bemutatása
  • A márka szakszerű képviselete
  • Pénztárgép kezelése

Elvárások:
  • Az ideális tanácsadó kiváló divatérzékkel rendelkezik
  • Érdeklődik az elérhető luxus minőségű divat-/kozmetikai/életmódmárkák iránt
  • Motivált és vásárlóorientált attitűddel rendelkezik
  • Korábbi kiskereskedelemben szerzett tapasztalattal rendelkezik
  • 8 – 10 órás munkaidő és hétvégi munkavégzés nem jelent számára problémát

Előny
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
  • Támogató munkahelyi légkör és csapat
  • Alapfizetés + a teljesítmény után járó bónusz
  • Szezonális lehetőség (2024. november 25 - 2025. január 5.)
  • Igényes és rendezett munkakörnyezet
  • Üzletek központi lokációkon

Munkavégzés helye:
  • Budapest vagy Biatorbágy

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • GYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary Staffing Adecco
  • Staff