Hozzáadott 1 week ago

Technológus

Munkavégzés helyeHEVES, Eger, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2024-10-10

KategóriaManufacturing and Production

Technológus

Légy tagja TE is egy rugalmas, sokoldalú, innovatív vállalkozásnak!
A szén- és rozsdamentes acéllemezből készült termékek gyártására szakosodott vállalat meghatározó az Észak magyarországi régióban. Fő célunk a vevőink legmagasabb szintű kiszolgálása – a minőség terén kompromisszumok nélkül. Ez motiválja a vállalatot, hogy folyamatosan javítsuk az általunk gyártott termékek minőségét, növeljük produktivitásunkat, rugalmasságunkat és bővítsük szolgáltatásaink spektrumát.
Csatlakozz színvonalas, fiatalos cégünk csapatába, az alábbi pozícióban:
Technológus
Miért fogod igazán jól érezni magad Nálunk?
  • Jó hangulatban és modern környezetben dolgozhatsz
  • Munkádra hosszú távon számíthatsz
  • Nem csak fejlődésre, de előre lépésre is kapsz lehetőséget
  • Versenyképes jövedelmet adunk munkád elismeréseként

Amit kínálunk:
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Természetesen bejelentett munkaviszony
  • Kiemelt versenyképes fizetés + Cafeteria
  • Kiemelt útiköltségtérítés vagy bérlettámogatás
  • Karácsonyi jutalom
  • Ingyenes kávé, fagylalt- és gyümölcsnapok
  • A munkaruhádat biztosítjuk számodra
  • Fiatal, lendületes csapat tagja lehetsz
  • Családias munkakörnyezetben dolgozhatsz
  • Céges programokon, rendezvényeken vehetsz részt
  • Fejlődési lehetőséget is biztosítunk Neked
  • Olyan cégnél sajátíthatod el a szakma rejtelmeit, amely fejlett vállalatirányítási rendszerrel dolgozik

Az alábbi napi rutinnal várunk:
  • Árajánlatok készítése (alapanyagárak bekérése, kalkulációk készítése, megvalósíthatóság vizsgálata)
  • A gyártás folyamatos támogatása és műszaki felügyelete, üzemmel való együttműködés.
  • Magas szintű részvétel a fejlesztési és optimalizálási projektekben (hegesztőrobot fejlesztés)
  • Vállalatirányítási rendszerben történő munkavégzés
  • Új termékek technológiai feldolgozása: rajzdokumentáció készítése, gyártási technológia meghatározása, anyagszükségletek meghatározása
  • Az új projektekben és a gyártóüzem folyamatos fejlesztésében való aktív részvétel

Te vagy az ideális jelöltünk, ha …
  • Gépészmérnök vagy legalább középfokú végzettséggel rendelkezel
  • 3D rajzprogramot magabiztosan használod
  • Ismered az Excelt és felhasználói szinten használod is
  • Lelkiismeretesen, proaktívan és precízen dolgozol
  • A feladatokban a kihívást látod, és nem a problémát
  • Pályakezdőként is várunk a csapatunkba

Előnyt jelent, ha…
  • Termelésben szereztél már releváns tapasztalatot
  • Angol v. német nyelv ismereted van

Munkavégzés helye:
  • EGER

Mindent összegezve, várunk csapatunkba!
Küldj egy Önéletrajzot, és dolgozz és jó helyen, barátságos kollégákkal!
További információkért hívhatod Mátét is a 06303456191 telefonszámon!

Legutóbbi kereséseim

  • HEVES, Sirok, Hungary Staffing Adecco
  • Specialist
  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary PP Adecco
  • Manager
  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary Staffing Adecco
  • Staff