Hozzáadott 1 week ago

HR koordinátor - Székesfehérvár

Munkavégzés helyeFEJÉR, Székesfehérvár, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2024-10-09

KategóriaHuman Resources and Recruitment

Feladatok:
  • Bérszámfejtővel történő kapcsolattartás
  • Bérszámfejtéshez és munkaügyi adatokhoz kapcsolódó iratok, dokumentumok nyilvántartása, kezelése (jelenléti ívek, szabadságolások, túlóra-, táppénz-, munkaegészségügyi nyilvántartások, prémium adatszolgáltatás)
  • Munkaszerződések elkészítése, nyilvántartása
  • Munkavállaló be- és kiléptetéséhez szükséges adatszolgáltatás (NAV és MÁK bejelentések)
  • Adatok, információk vállalaton belüli kapcsolódó funkciók felé történő továbbítása
  • Cafeteria rendszer működtetése (nyilatkozatok, nyilvántartások kezelése)
  • Személyügyi- és bérszámfejtési problémák, információk kezelése, továbbítása, kommunikációja
  • Buszbérlet igények követése, megrendelése, átvétele
  • Hóvégi zárások kimutatásainak nyilvántartása, továbbítása kapcsolódó részlegek felé
  • Munkaerő- toborzás (hirdetés, interjúk lebonyolítása, ko-ordinációja, onboarding, off-boarding)
  • Ad-hoc személyügyi projektek kivitelezésben való aktív részvétel, a társaság szakmai képviselete
  • Globális/központi HR projektek koordinálása, feladatainak elvégzés
  • Belső HR képzések lebonyolítása
  • Postai feladatok ellátása

Elvárások:
  • felsőfokú (főiskolai vagy szakirányú) végzettség
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • hasonló területen szerzett releváns szakmai tapasztalat

Előnyök:
  • SAP rendszer ismerete

Szükséges nyelvtudás:
  • Angol - minimum középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:
Székesfehérvár

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, Újhartyán, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary Staffing Adecco
  • Staff