Hozzáadott 1 week ago

Központi F&B Divízióvezető

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeDirector

Dátum2024-10-07

KategóriaLeisure and Tourism

Amit nyújtunk
  • Versenyképes fizetés
  • Céges autó
  • Stabil tulajdonosi háttér
  • Kreatív feladatok
  • Igényes, modern, kellemes munkakörnyezet
  • Jó hangulatú és egymást segítő csapat
  • Tanulási lehetőség
  • Hosszútávú munkalehetőség

Feladatok
  • Üzleti terv készítése egyeztetés a tulajdonosokkal, vagy képviselőikkel.
  • Megtervezni a kínálatot, összeállítani az étterem és a bár kínálatát a konyhafőnökkel és a szakácsokkal együtt.
  • Felelni az összes F&B outletért
  • Részt venni az F&B személyzet kiválasztásában
  • Részt venni az F&B személyzet képzésében, motiválásában
  • Megtervezni és irányítani a marketing tevékenységet.
  • Szervezni az egyedi rendezvényeket, együttműködik ezek tervezésében.
  • Nyilvántartani a készleteket, ellenőrizni azok alakulását.
  • Nyilvántartani a követeléseket és a tartozásokat.
  • Ügyfelekkel való tárgyalás
  • Felmérni és folyamatosan figyelni az elégedettséget a kiszolgálásra és kínálatra vonatkozóan.
  • Az élelmiszerbiztonsági és higiéniai szabályok betartatása
  • A dolgozók munkarendjének, beosztása és kialakítása
  • Foglalások és rendelések nyilvántartása
  • Fontosabb rendezvényeken a minőség és marketing érdekében való részvétel
  • Elemezni a költségek alakulását, tervezni a költséghatékony gazdálkodást.

Elvárások
  • Minimum 5 év F&B vezetői tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Számítástechnikai alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • Fegyelmezettség, pontosság, precizitás, jó kommunikációs készség

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco
  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary Staffing Adecco
  • Staff