Hozzáadott 2 weeks ago

Pénzügyi Asszisztens

Munkavégzés helyePEST, Üllő, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2024-10-03

KategóriaAdministration

Pénzügyi asszisztens

Feladatok és felelősségek:

  1. Iratkezelés és irattározás:
    • Pénzügyi dokumentumok rendszerezése, archiválása
    • Szerződések, számlák és egyéb pénzügyi iratok lefűzése és karbantartása

  2. Számlahitelesítés:
    • Számlák ellenőrzése és hitelesítése a vállalati szabályzatnak megfelelően (későbbiekben bővülő feladat)

  3. Dokumentumok szkennelése:
    • Szerződések, tárgyalásjelentések és egyéb pénzügyi dokumentumok szkennelése, digitális formában történő tárolása

  4. Postai ügyintézés:
    • Bejövő és kimenő posta kezelése, szortírozása
    • Pénzügyi dokumentumok nyomon követése postai küldemények formájában

  5. Számlák mentése és iktatása:
    • A pü-re érkező e-mailek és levelek mentése, iktatása
    • Számlák letöltése a számlázz.hu rendszerből

  6. Irodai asszisztencia:
    • Kisebb adminisztrációs feladatok ellátása a pénzügyi osztály működésének zavartalansága érdekében
    • Eseti feladatok elvégzése a pénzügyi csapat számára

Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Alapfokú pénzügyi vagy adminisztrációs tapasztalat előny
  • Pontos, precíz munkavégzés, rendszerezési készség
  • MS Office (különösen Excel) ismeretek
  • Kiváló szervezőkészség és önállóság a munkavégzés során

Amit kínálunk:
  • Munkába járás támogatás vagy Budapestről céges busz használat
  • 10% dolgozói kedvezmény
  • Céges rendezvényeket, tréning és szakmai továbbképzési lehetőségek
  • Multi-pay kifizetés: nettó 7500 Ft/hó
  • Medicover egészségbiztosítás

Munkaidő:
  • 8:00-16:30
  • Pénteken: 8:00-15:00-ig

Munkavégzés helye:
  • 2225 Üllő

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, Gödöllő, Hungary Staffing Adecco
  • Specialist
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Manager