Hozzáadott 6 days ago

12 órás operátori álláslehetőség Kőszárhegyen

Munkavégzés helyeFEJÉR, Kőszárhegy, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2024-09-27

KategóriaManufacturing and Production

Amit kínálunk:
  • Versenyképes alapbér (+ műszakpótlék)
  • Cafetéria br. 20.000 Ft (SZÉP kártya)
  • Munkába járás támogatás (autó 30 Ft/km, tömegközlekedés 86%)
  • Családias összetartó munkakörnyezet

Feladatok:
  • Gyártás utáni másodlagos műveletek elvégzése
  • Selejtes termékek elkülönítése, megjelölése
  • Oktatás és további képzéseken való részvétel
  • Az elvégzett feladatokról történő feljegyzések készítése
  • Gépek és munkaterület tisztán tartása
  • Műszak átadás/átvétel
  • Munka és tűzvédelmi szabályok betartása

Elvárások:
  • Alapfokú végzettség
  • Pályakezdőket is várunk
  • Folyamatos 4 műszakos 12 órás munkarend vállalása (állómunka)
  • Csapatmunka és együttműködés
  • Kommunikációs készség
  • Önszervezés, gyakorlati gondolkodás
  • Precizitás, rugalmasság, alkalmazkodóképesség
  • Stressztűrőképesség, szabálykövetés

Munkavégzés helye: Kőszárhegy

Legutóbbi kereséseim

  • HEVES, Füzesabony, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BUDAPEST, Százhalombatta, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • PEST, Gödöllő, Hungary Staffing Adecco