Hozzáadott 1 week ago

Safety Engineer

Munkavégzés helyeSZABOLCS-SZATMÁR-BEREG, Nyíregyháza, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2024-09-20

KategóriaEngineering and Technical

Munkavédelmi mérnök (Safety Engineer)
Partnerünk egy világszerte vezető akkumulátorgyártó vállalat, amely nagy teljesítményű, megbízható akkumulátor-megoldásokat kínál különböző alkalmazásokhoz. Üzleti tevékenységük a világ minden tájára kiterjed, és elkötelezett a fenntartható energiafejlesztés előmozdítása mellett. Üzleti terjeszkedésük támogatására keresünk tapasztalt Munkavédelmi mérnököt.

Amit kínálunk:
  • Vonzó fizetés
  • Éves bónusz
  • Cafeteria
  • Egészségbiztosítás
  • Utazás támogatás
  • Részvétel egy globális vállalatban, amely kiváló hírnévvel rendelkezik az iparágban
  • Hosszútávú karrierlehetőség

Mik lesznek a feladataid?
  • A vállalat biztonsági politikáinak és eljárásainak kidolgozása és végrehajtása annak érdekében, hogy minden művelet megfeleljen a vonatkozó biztonsági előírásoknak és szabványoknak.
  • Biztonsági irányítási rendszer és a kapcsolódó intézményi dokumentumok elkészítése a magyar hatósági előírásoknak megfelelően.
  • Rendszeres biztonsági ellenőrzések elvégzése, a potenciális biztonsági veszélyek azonosítása, fejlesztési intézkedések javaslata és a végrehajtás eredményeinek nyomon követése.
  • Biztonsági képzés tartása az alkalmazottak számára, hogy javítsa a biztonsági tudatosságot és az operatív készségeket, csökkentve ezzel a balesetek valószínűségét.
  • Balesetek kivizsgálása, elemezni az események okait, és intézkedéseket javasolni a megismétlődés megelőzésére.
  • A biztonsági nyilvántartások, köztük a baleseti jelentések, a képzési nyilvántartások és a biztonsági ellenőrzési jelentések karbantartása és frissítése.
  • Részt venni a vészhelyzeti tervek kidolgozásában és gyakorlásában, hogy vészhelyzet esetén gyors és hatékony reagálást biztosítson.

Követelmények:
  • BSc diploma kapcsolódó területen, például mérnöki, biztonságtudományi vagy környezet-egészségügyi területen.
  • Legalább 4 év tapasztalat gyártásban.
  • Kommunikációképes angol és magyar nyelvtudás
  • Előny az alkalmazandó biztonsági előírások és szabványok ismerete, mint például az OSHA, NFPA stb.
  • Precíz, megbízható munkavégzés

Lokáció: Nyíregyháza

Legutóbbi kereséseim

  • SZABOLCS-SZATMÁR-BEREG, Nyíregyháza, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BÁCS-KISKUN, Kecskemét, Hungary PP Adecco
  • PEST, Budapest, Hungary PP Adecco