Hozzáadott 2 days ago

Office Coordinator (részmunkaidő)

Munkavégzés helyePEST, BUDAPEST, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2024-09-18

KategóriaAdministration

Partnerünk multinacionális vállalat, több, mint 100 éves tapasztalattal rendelkezik a ragasztók fejlesztésében és gyártásában, valamint a bevonástechnikában. A vállalat filozófiájának mindig is elengedhetetlen része volt az innovatív termékek és szolgáltatások nyújtása.
Feladatok:
  • Irodai eljárások szervezése és adminisztratív rendszerek bevezetése a zavartalan működés és az alkalmazottak teljesítményének támogatására
  • Vállalati rendezvények szervezése, beleértve konferenciákat, csapatépítő tevékenységeket és társasági eseményeket
  • Külső személyzet, például takarítók, karbantartók és biztonsági személyzet felügyelete
  • Szállítás és szállás koordinálása csapatrendezvények során
  • Adatbázisok kezelése és pontos nyilvántartások vezetése
  • Kapcsolattartás külső szolgáltatókkal a létesítménykezeléssel kapcsolatos ügyekben
  • Irodaszerek és IT eszközök rendelése és kezelése
  • Levelezés, panaszok és kérdések hatékony és professzionális kezelése
  • Létesítménykezeléssel kapcsolatos dokumentumok, prezentációk és jelentések elkészítése
  • A vállalati gépjárműflotta kezelése és koordinálása
  • A postai küldemények szétosztása, tájékoztatók átadása, valamint csomagok összekészítése és küldése
  • Irodai adminisztrációs rendszerek és eljárások bevezetése és karbantartása
  • Támogatás nyújtása a dolgozók beléptetése és kiléptetése során, beleértve az eszközök és dokumentumok átadását
  • Az egészségügyi és biztonsági előírásoknak való megfelelés biztosítása

Elvárások:
  • Szakmai végzettség vagy tapasztalat üzleti adminisztráció, kommunikáció, irodai adminisztráció, ügyvezető támogatás, titkári vagy hasonló területen
  • Minimum 2 év tapasztalat adminisztratív vagy irodavezetői munkakörben
  • Tapasztalat multinacionális cégnél, lehetőleg irodai menedzsment, irodai adminisztráció vagy egyéb szolgáltatási területeken
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Erős szervezési, problémamegoldó és időgazdálkodási készségek
  • Haladó szintű számítógépes készségek
  • Ügyfélközpontúság és folyamatoptimalizálás iránti elkötelezettség
  • Megbízható és diszkrét személyiség, alkalmazkodóképesség és rugalmasság
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtési készségek

Amit kínálunk:
  • Részmunkaidős napi 6 órás munkavégzési lehetőség
  • Határozott idejű szerződés
  • Heti 1 nap home office lehetőség
  • Cafeteria
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Támogató nemzetközi csapat egy nagy múltú, megbízható vállalatnál
  • Családbarát munkakörnyezet

Lokáció
  • Budapest XII.

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, BUDAPEST, Hungary Staffing Adecco
  • Specialist
  • VESZPRÉM, Veszprém, Hungary PP Adecco
  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary PP Adecco