Hozzáadott 3 days ago

Technical sales representative

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2024-09-16

KategóriaSales and Retail

Partnerünk, aki vezető szereplő az innovatív csiszolástechnológia területén, csapata legújabb tagját keresi Technical sales representative pozícióba.
Feladatok:
  • Új ügyfelek felkutatása és meglévő kapcsolatok ápolása a regionális forgalmazók és végfelhasználók körében
  • Meglévő és lehetséges regionális forgalmazók felkutatása az autóipari, faipari, szállítási, hajózási és építőipari szektorokban
  • Rendszeres ügyféllátogatások és kapcsolatépítés a nemzeti szintű ügyfelekkel
  • Műszaki segítségnyújtás és termékoktatás az értékesítés előtt
  • Az ügyfelek igényeinek kezelése, ügyfélszámlák és árajánlatok készítése, szerződések tárgyalása és lezárása
  • Műszaki bemutatók, prezentációk és termékoktatás biztosítása
  • Értékesítés utáni támogatás és ügyfélproblémák megoldása
  • Pontos adminisztráció, ügyfélelemzések és jelentéskészítés és SAP rendszer karbantartása
  • Részvétel szakkiállításokon, konferenciákon és egyéb marketingeseményeken
  • Értékesítési projektek koordinálása és a marketing támogatása
  • Kapcsolattartás az értékesítési csapat más tagjaival és műszaki szakértőkkel

Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség
  • Minimum 4 év műszaki értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Műszaki affinitás
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • B kategóriás jogosítvány
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • Nemzetközi szintű utazási hajlandóság
  • Kiváló kommunikációs és prezentációs készségek
  • Ügyfélorientált, magabiztos, eltökélt és kitartó hozzáállás
  • Kiváló elemző és problémamegoldó készségek

Előnyök:
  • Felsőfokú végzettség
  • Műszaki területen szerzett végzettség

Amit kínálunk:
  • Éves bónusz
  • Céges autó magánhasználatra is
  • Laptop, telefon
  • Folyamatos mentorálás és fejlődési lehetőség
  • Nemzetközi szintű tréningek
  • Támogató csapat

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco
  • Specialist
  • NÓGRÁD, Salgótarján, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Százhalombatta, Hungary Staffing Adecco
  • Staff