Hozzáadott 1 week ago

Értékesítő mérnök

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2024-09-12

KategóriaEngineering and Technical

Amit kínálunk:
  • Éves Bónusz
  • Cafetéria
  • Egészségbiztosítás
  • Home Office lehetőség és támogatás
  • Változatos és komplex feladatok
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Piacképes, a pozíciónak megfelelő bérezés
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség

Feladatok
  • Rövid és hosszú távú helyi üzleti stratégiai terv készítése, nyomon követése
  • Új és meglévő (dedikált) vevőkkel történő folyamatos kapcsolattartás és kapcsolatépítés, hosszútávú üzleti kapcsolatok kiépítése és megtartása
  • Középfeszültségű projektekhez, villamos kivitelezéshez köthető beruházók, generál kivitelezők, fő- és alvállalkozók irányába
  • Ajánlatok koordinálása, tender anyagok előkészítésében való részvétel
  • Külföldi kollégákkal, társosztályokkal, gyárakkal való kapcsolattartás
  • Partnerek és projektek naprakészen tartása a CRM rendszerben (Salesforce)

Elvárások
  • Felsőfokú műszaki végzettség (preferáltan villamosmérnök)
  • Hasonló értékesítési területen szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • Középfeszültségű készülékek, berendezések műszaki ismerete
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Önállóság, határozottság, mely kiváló kommunikációs és prezentációs készségekkel társul
  • Proaktivitás és mobilitás (vevőlátogatás heti több alkalommal)
  • B kategóriás jogosítvány

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • HAJDÚ-BIHAR, Debrecen, Hungary PP Adecco
  • Staff