Hozzáadott 1 week ago

Junior kötvényügyintéző

Munkavégzés helyePEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2024-09-11

KategóriaBanking and Insurance

Partnerünk egy nemzetközi mikrofinanszírozási csoport része, amely kis- és középvállalkozásoknak nyújt pénzügyi támogatást. A vállalat célja, hogy elősegítse a gazdasági növekedést és a vállalkozói tevékenységet Magyarországon.
Feladatok:
  • Támogató dokumentáció előkészítése és kezelése az értékpapír-kibocsátásokhoz (főként kötvényekhez)
  • Támogatás nyújtása és kapcsolattartás a bankokkal a kötvénykibocsátási folyamatban, az összes szükséges információ biztosítása és összegyűjtése a befektetők és bankok részéről a kötvénykibocsátások kapcsán
  • Kötvények kereskedelmében és elszámolásában való részvétel
  • KYC feladatok: a megfelelőségi irodát támogató információk kezelése a befektetőkről és kapcsolódó felekről
  • A befektetők által az alapokba történő befizetéseknek napi nyomon követése, valamint a pénzösszegek regisztrálása a kötvények listájában szereplő adatbázisban
  • Belső és külső felek, például befektetők és könyvvizsgálók által felmerülő kérdések vagy problémák vizsgálata, monitorozása, rögzítése és megoldása
  • Az alapok és kezelt entitások adatainak és információinak figyelemmel kísérése és frissítése, például LEI kódok, bankok által rendelkezésre bocsátott információk stb.
  • Heti és havi rendszeres jelentések készítése a belső előírásoknak megfelelően az alapok értékesítési tevékenységéről

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség pénzügyi területen
  • 2-3 hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Banki/pénzügyi szervezet back office részlegén szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Kiváló kommunikációs készég
  • Csapatjátékos személyiség
  • Stresszhelyzetekre való reagálási képesség

Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Hibrid munkavégzési lehetőség
  • Stabil nemzetközi háttér
  • Normál munkarend
  • Hosszútávú munkalehetőség

Lokáció:
  • Budapest VIII.

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, Gödöllő, Hungary Staffing Adecco
  • Specialist
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco