Hozzáadott 1 week ago

Alapanyag tervezési specialista

Munkavégzés helyePEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2024-09-06

KategóriaProcurement and Supply Chain

Partnerünk egy vezető német autóipari konszern, amely autógumik, fékrendszerek, autóbiztonsági berendezések, erőátviteli és alváz alkatrészek, tachográfok és egyéb autó- és szállítmányozás-ipari alkatrészek gyártására specializálódott.
Feladatok:
  • A szükséges mennyiségi és minőségi gyártáshoz kapcsolódó anyagok biztosítása a gyártási tervben meghatározottak szerint
  • Készletek és készletinformációk nyomon követése és felülvizsgálata
  • Folyamatos monitorozás, riportok készítése
  • Logisztikai folyamatok fejlesztése
  • Business partner management
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Rendszer naprakészen tartása
  • Általános adminisztratív feladatok

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás
  • Magabiztos MS Excel ismeretek
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Rugalmas és talpraesett személyiség
  • Jó probléma megoldó képesség
  • Ügyfélközpontúság

Előnyt jelent:
  • Logisztikai vagy beszerzési tapasztalat
  • SAP R/3 MM rendszer kezelésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
  • Határozott idejű szerződés 2025. december 31-ig
  • Versenyképes juttatási csomag (Cafeteria, Medicover biztosítás, éves bónusz)
  • Teljesen remote munkavégzési lehetőség
  • Rugalmas munkaidő
  • Teljes körű betanítás egy mentor mellett, szakmai fejlődés, coaching
  • Stabil nemzetközi háttér

Lokáció
  • Budapest X.

Legutóbbi kereséseim

  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • PEST, Gödöllő, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist