Hozzáadott 1 week ago

Szőnyegmosodai munkatárs

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2024-09-05

KategóriaManufacturing and Production

SZŐNYEGMOSODAI MUNKATÁRS
BUDAPEST
Partnerünk egy nemzetközi hátterű, textilipari szolgáltatásokat nyújtó vállalat, mely 30 éve van jelen Magyarországon. Dinamikusan fejlődő tevékenységük további erősítéséhez keressük új kollégájukat szőnyegmosodai munkatárs pozícióba.
FELADATOK:
  • Szőnyegek ipari mosógépekben történő mosása és hajtogatása
  • Raklapokra való helyezés, szállításra való előkészítés
  • Mosógépek beállítása a megadott szempontok szerint

ELVÁRÁSOK:
  • 8 általános iskolai végzettség
  • 3 műszak vállalása
  • Nehéz fizikai munka vállalása

ELŐNY:
  • Targoncás jogosítvány

MUNKAIDŐ:
  • 3 műszak

AMIT KÍNÁLUNK:
  • Teljeskörű betanítás
  • Stabil, megbízható vállalati háttér, határozatlan idejű munkaszerződés
  • Havi bónusz
  • Cafetéria
  • BKV bérlet vagy üzemanyagtámogatás
  • Korlátlan kávé, tea, víz fogyasztása
  • Jól felszerelt közös konyha, öltöző, zuhanyzó
  • Céges rendezvényeken, eseményeken való részvétel
  • Továbbképzési lehetőségek (pl. emelőgép jogosítvány)
  • Jó hangulatú, támogató csapa

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • 1097 Budapest, Gubacsi út 32

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • VESZPRÉM, Veszprém, Hungary PP Adecco
  • Director