Hozzáadott 1 week ago

Procurement Performance Senior Financial Analyst (Indirekt beszerzés)

Munkavégzés helyePEST, Budapest, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2024-09-05

KategóriaFinance and Accounting

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérek
  • Rugalmas Home Office lehetőségek (3 nap/hét)
  • Éves bónusz
  • Cafeteria
  • Medicover egészségbiztosítás
  • Élet-, és balesetbiztosítás
  • Kiváló munkakörülmények
  • Nagyszerű légkör egy nemzetközi szakmai csapattal
  • Jól strukturált és munkavállalóbarát On-boarding
  • A karriercélok és a személyes fejlődés támogatása

Feladatok:
Teljesítménykövetés:

  • Támogatja az indirekt beszerzések teljesítménymenedzsment tevékenységeit, különös tekintettel a beszerzési tevékenységek által nyújtott érték maximalizálására – ideértve a költségmegtakarítást, a 3. körös CO2-csökkentést, a társadalmi hatásokat, a bevételteremtést és az innovációt.
  • Együttműködik az indirekt beszerzések teljesítménymenedzsment vezetőjével a magas értéket képviselő projektek által nyújtott érték feltárása érdekében – üzleti esetek készítése, jelentések és szélesebb körű kommunikáció az ügyvezetői érdekeltek számára.
  • Felelős a belső jelentésekért az érintettek felé (beszerzési közösség, pénzügy, üzleti egységek stb.).

Stratégiai összehangolás:
  • Biztosítja a beszerzési célok és az indirekt beszerzések megvalósítási terve közötti összhangot.
  • Erős kapcsolatokat épít ki a belső üzleti egységekkel és külső partnerekkel az együttműködés előmozdítása érdekében.
  • Stratégiai tanácsadóként működik az indirekt beszerzési kategóriák csapatai számára, hogy megértse a kockázatokat és lehetőségeket, valamint semleges tanácsadóként tesztelje az üzleti esetek érettségét.
  • Szorosan együttműködik a beszerzési Agile csapatokkal a keresztirányú magas értékű projektek prioritásának támogatása érdekében.

Értékmérés és jelentés:
  • Támogatja a megtakarítási mutatók és KPI-ok nyomon követését a domain vezetőkkel és pénzügyi érintettekkel együttműködve.
  • Nyomon követi az indirekt beszerzések hozzájárulását a BOI-hoz (Business Operating Income) az értékalapú jelentések és elemzések révén.
  • Szorosan együttműködik a pénzügyi csapatokkal, hogy a költségvetésben rögzítse az értéket és fokozza a BOI hatását.

Jelentések és prezentációk:
  • Támogatja az ügyvezető szintű jelentések és prezentációk elkészítését és bemutatását, amelyek stratégiai betekintéseket és ajánlásokat tartalmaznak, és támogatást szereznek a beszerzési vezetőség részéről.
  • Támogatja az indirekt beszerzések teljesítménymenedzsment vezetőjét a stratégiai prezentációk megtervezésében és elkészítésében a beszerzési vezetőség számára.
  • Szorosan együttműködik a beszerzési teljesítményelemző csapattal a pénzügyi jelentések összehangolása és elfogadása érdekében.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség pénzügyi/számviteli/üzleti területen
  • 3-5 éves tapasztalat pénzügy területen
  • Beszerzés, ellátási lánc területen szerzett tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Tapasztalat indirekt beszerzésben
  • A beszerzési folyamatok és keretrendszerek erős ismerete
  • Kiváló analitikus és problémamegoldó készség

Lokáció: Budapest

Legutóbbi kereséseim

  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • Manager