Hozzáadott 1 week ago

Logisztikai specialista

Munkavégzés helyePEST, BUDAPEST, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2024-09-05

KategóriaProcurement and Supply Chain

Partnerünk egy kínai autóipari vállalat, fő tevékenységei közé tartozik a személy- és haszongépjárművek kutatása, fejlesztése, gyártása és értékesítése. Célja, hogy nemzetközi versenyképességgel és erős márkahatással rendelkező világszínvonalú autóipari vállalattá váljon.

Feladatok:

  • A teljes ellátási lánc működésének végrehajtása: beleértve a gyártási megrendeléseket, szállítást, fuvarozást, vámkezelést, készletkezelést és kiszállítást
  • A járművek gyártási allokációjának végrehajtása az új megrendelésekhez, és azok időben történő előkészítésének és szállításának biztosítása a szerződött partnerek számára
  • A járműadatok karbantartása és frissítése a logisztikai és készletkezelési rendszerben
  • A homologizációs és regisztrációs folyamatok kezelése
  • A szállítási igények szervezése, figyelemmel kísérése, annak érdekében, hogy biztosítsa a pontos nyilvántartásokat és az időben történő szállítást
  • Kulcsfontosságú kommunikátorként működik több érintett fél között: beleértve a központot, a disztribútort és a logisztikai szolgáltatókat, a szerződött értékesítési partnereket és más ellátási partnereket
  • A beérkező szállítmányok figyelemmel kísérése, és a releváns folyamatok megszervezése az ellenőrzéshez és a végső célállomásra történő elosztáshoz
  • Rendszeres jelentések készítése a felső vezetés számára, és az import, vám, szállítás, elosztás, homologizáció és regisztráció dokumentumok adatbázisának a karbantartása
  • A készletek korának ellenőrzésében és szükség esetén a károk helyreállításában való segítségnyújtás

Elvárások:

  • Főiskolai diploma (BSc)
  • Minimum 2 év tapasztalat hasonló pozícióban, autóipari tapasztalat
  • Jártasság adatfeldolgozásban, előrejelzésben és tervezésben; erős interperszonális és kommunikációs készségek
  • Autóipari logisztikai és ellátási lánc folyamatok ismerete
  • Haladó szintű angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Excel és PowerPoint ismeretek
  • Nyitott gondolkodású, rugalmas, jó koordinációs és elemző készségek
  • Gyors tanulási képesség és ambíció a szervezeten belüli fejlődéshez

Előnyt jelent:
  • Kínai nyelvismeret
  • OEM vagy autóipari disztribútor tapasztalat
  • SQL ismeret

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség, stabil nemzetközi háttér
  • Szép kártya juttatás, bónusz, Medicover biztosítás
  • Rugalmas munkaidő
  • Modern munkahelyi környezet

Lokáció:
  • Budapest XIII.

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, Göd, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco
  • JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK, Jászárokszállás, Hungary PP Adecco