Hozzáadott 6 days ago

Kézi anyagmozgató - sorkiszolgáló

Munkavégzés helyeGYOR-MOSON-SOPRON, GYŐR, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2024-09-10

KategóriaManufacturing and Production

Amit kínálunk:
  • Versenyképes bérezés.
  • Fejlődési lehetőség.
  • Évi bruttó 600.000 Ft értékben választható cafetéria
  • 13. havi bér
  • Munkába járási támogatás Győrön kívülről nettó 43 Ft/km
  • Folyamatosan fejlődő, modern vállalati környezet
  • Megbízható, hosszútávú munkalehetőség
  • Széles körű juttatási csomag cafetéria mellett (munkavállalói jóléti program, jubileumi bónusz)

Feladatok:
  • Áruhordó állványok, modulok cseréje és beállítása, illetve mozgatása a gyártósor és a műhely között.
  • Gyártási folyamat támogatása, segédanyagok, fogyóeszközök feltöltése, rendelkezésre állítása
  • Szükség esetén egyszerű gépkezelési feladatok ellátása.
  • Dokumentációk készítése

Elvárások:
  •  Legalább alapfokú iskolai végzettség.
  • Jó fizikai állóképesség, terhelhetőség.
  • Precizitás, megbízhatóság.
  • Képesség a csapatmunkára.
  • Alapfokú számítógépes ismeret.
  • Minimális vasipari tapasztalat.

Előny: hegesztési tapasztalat és targoncavezetői képesítés

Legutóbbi kereséseim

  • NÓGRÁD, Salgótarján, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • PEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco
  • Manager
  • BUDAPEST, Százhalombatta, Hungary Staffing Adecco
  • Staff