Hozzáadott 2 weeks ago

Product Assistant Manager

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeManager

Dátum2024-08-29

KategóriaManufacturing and Production

Partnerünk egy kínai autóipari vállalat, fő tevékenységei közé tartozik a személy- és haszongépjárművek kutatása, fejlesztése, gyártása és értékesítése. Célja, hogy nemzetközi versenyképességgel és erős márkahatással rendelkező világszínvonalú autóipari vállalattá váljon.
Feladatok:
  • Az ügyféligények lefordítása használati esetekre és műszaki követelményekre az R&D számára
  • A termékek kezelése a teljes termékéletciklus során, beleértve a termékbevezetések, stratégiai és taktikai tevékenységek, mint a termékdefiníció, árképzés, promóció és ügyféltámogatás
  • Mélyreható ismeretek fejlesztése és kommunikálása a piacokról, ügyfelekről és műszaki követelményekről a kereskedelmi siker érdekében
  • Együttműködés az értékesítési, üzletfejlesztési, mérnöki, projektmenedzsment és vállalati marketing csapatokkal a termékmegvalósítás, prioritások és szállítás irányítása érdekében
  • Terméktartalom fejlesztése és szállítása, beleértve a termékfrissítéseket, versenypozicionálást, termékképzéseket, webináriumokat
    Termékbevezetések, értékesítési támogatás és termékképzések irányítása
  • Terméktervezés, beleértve a termékspecifikációk meghatározását, termékéletciklus akciókat, futó és kisebb változtatásokat, limitált kiadásokat
  • Árpozíció elemzések és versenytársi pozíciók előkészítése (érték MSRP és PVA)
  • A Senior Marketing menedzser támogatása a menedzsment jelentésekben
  • Együttműködés más osztályokkal a zökkenőmentes működés biztosítása érdekében

Elvárások:
  • Közgazdasági, Üzleti Adminisztrációs vagy Műszaki Egyetemi/Főiskolai diploma
  • Legalább 5 év hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
  • Tapasztalat az autóiparban
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Jó analitikai, problémamegoldó és kritikus gondolkodási készségek
  • Kiváló szervezési és tervezési készségek
  • Érdeklődés az autók/ autóipari technológia iránt
  • Kiváló MS Excel ismeretek

Amit kínálunk:
  • Hosszútávú munkalehetőség, stabil nemzetközi háttér
  • Szép kártya juttatás, éves bónusz, Medicover biztosítás
  • Céges autó személyes használatra is
  • Rugalmas munkaidő
  • Modern munkahelyi környezet

Lokáció:
  • Budapest XIII.

Legutóbbi kereséseim

  • BÁCS-KISKUN, Gyál, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • HAJDÚ-BIHAR, Debrecen, Hungary PP Adecco
  • Staff