Hozzáadott 3 weeks ago

Sales Branch Manager

Munkavégzés helyeBORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN, Miskolc, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2024-08-26

KategóriaHuman Resources and Recruitment

SALES BRANCH MANAGER
Az Adecco a világ egyik vezető HR szolgáltatója, munkaerő közvetítéssel és kölcsönzéssel foglalkozó, nemzetközi hátterű személyzeti tanácsadó cég. Amennyiben egy változatos, izgalmas és pörgős állást keresel, amivel építheted a jövőd és rengeteget tanulhatsz a HR és sales világáról, akkor érdemes jelentkezned saját miskolci csapatunkba, mint Sales Branch Manager.
Amit kínálunk:
  • Céges autó (magánhasználatra is), telefon, laptop
  • Bónuszlehetőség, a vállalat célszámainak megfelelően (havi és éves)
  • Rugalmas munkaidő és munkavégzési lehetőség
  • Nemzetközi háttér
  • Karrierlehetőségek és továbbképzési programok
  • Pozitív munkahelyi környezet és céges kultúra
  • Családias összeszokott csapat

Várjuk jelentkezésedet, amennyiben:
  • Értékesítési tapasztalatot szereztél (min. 3 év) szolgáltatási területen (előny: HR terület)
  • Felsőfokú végzettséged van
  • Nem okoz gondot az angol nyelvű kommunikáció (tárgyalóképes szint)
  • Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal és aktív vezetési tapasztalattal
  • Van már vezetői tapasztalatod
  • Vállalkozói szemlélet, proaktív megközelítés, pontosság, határozott fellépés jellemző rád
  • Erős kommunikációs készségeid vannak (szóban és írásban is)
  • Partnerközpontú megközelítéssel végzed a mindennapi feladatokat

Feladataid lesznek:
  • Hosszú távú stratégiák kidolgozása és végrehajtása, összhangban a vállalat általános céljaival
  • Magas fokú sales tevékenységek, új ügyfelek felkeresése, szerződéskötés, meglévő partnerkapcsolatok ápolása
  • HR szolgáltatások magas szintú képviselete
  • Az iroda toborzási csapatának irányítása és vezetése, biztosítva, hogy jól képzettek és felkészültek legyenek a létszámcélok eléréséhez
  • Kollaboratív és motiváló munkakörnyezet támogatása és fenntartása
  • Szoros együttműködés a nemzetközi menedzsmenttel a létszámcélok kitűzésében és elérésében
  • Rendszeres kommunikáció és a vállalat igényeinek személyre szabott operatív megoldásokkal történő kezelése
  • Lead-ek generálása hatékony marketing- és hálózati stratégiák segítségével
  • Aktív részvétel a cég profiljának építésében a magyar piacon
  • Meglévő ügyféligények kezelése, operatív megoldásokkal segíteni az ügyfelek elégedettségét
  • Társosztályokkal történő aktív együttműködés
  • P&L felelősség

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist