Hozzáadott 3 weeks ago

Fleet Manager

Munkavégzés helyePEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeManager

Dátum2024-08-23

KategóriaSales and Retail

Partnerünk egy kínai autóipari vállalat, fő tevékenységei közé tartozik a személy- és haszongépjárművek kutatása, fejlesztése, gyártása és értékesítése. Célja, hogy nemzetközi versenyképességgel és erős márkahatással rendelkező világszínvonalú autói
Feladatok:
  • Értékesítési hálózat kezelése a flottaértékesítési cél elérése érdekében
  • Hosszú- és rövidtávú flottaértékesítési stratégia kidolgozása a magyar piacon
  • Stratégiai ügyfelekkel való találkozás, jelentős üzletek tárgyalása és lezárása
  • Értékesítési programok előkészítése és megvalósítása stratégiai és kiskereskedelmi flottavásárlók számára a piaci és versenytársi tevékenységek elemzésével
  • Kedvezménypolitika kialakítása – egyedi feltételek kidolgozása stratégiai flottavásárlók számára, valamint általános (keret) feltételek meghatározása kiskereskedelmi flottavásárlók számára, ajánlatok kidolgozása az értékesítés utáni szolgáltatások és mobilitás terén
  • Promóciós, PR, eseményszervezési, reklám- és marketingtevékenységek szervezése a flottaértékesítés támogatására
  • A flottaértékesítési költségvetés kidolgozása és a megvalósítás ellenőrzése, figyelembe véve a nyereségességet, a taktikai költségvetést, a kedvezményeket és a gyártói támogatásokat
  • Flottaértékesítési tervek kidolgozása és megvalósítása az általános értékesítési tervek megállapodása alapján, modellcsoportok, flottavásárlói csoportok és hónapok szerinti bontásban
  • Együttműködés lízing- és autókölcsönző cégekkel

Elvárások:
  • Alapképzés logisztika, üzleti adminisztráció vagy hasonló területen
  • Legalább 5 év tapasztalat flottaértékesítésben és/vagy kulcsfontosságú ügyfélmenedzsmentben, lehetőleg az autóiparban
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Erős megértés a flottakezelési bevált gyakorlatokról és iparági szabályozásokról
  • Kiváló szervezési és vezetői képességek.
  • Jártas a Microsoft Office Suite flottakezelési eszközeiben
  • Kiváló kommunikációs és interperszonális készségek

Amit kínálunk:
  • Hosszútávú munkalehetőség, stabil nemzetközi háttér
  • Szép kártya juttatás, bónusz, Medicover biztosítás
  • Rugalmas munkaidő
  • Céges autó
  • Modern munkahelyi környezet

Lokáció:
  • Budapest XIII.

Legutóbbi kereséseim

  • HAJDÚ-BIHAR, Debrecen, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist