Hozzáadott 3 weeks ago

Regional HR Administrator Analyst

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2024-08-23

KategóriaHuman Resources and Recruitment

Az Adecco Group, a világ vezető HR-megoldásokkal foglalkozó cége keres
Regional HR Administration Analyst
munkatársat budapesti partnerének.
Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés
  • Éves bónusz
  • Cafeteria
  • Rugalmas Home Office lehetőség
  • SZÉP-Kártya
  • Magán egészségügyi biztosítás
  • Élet- és balesetbiztosítás
  • Rezsitámogatás
  • Partnerünk gondoskodik a munka és a magánélet egészséges egyensúlyáról
  • Plusz szabadságok
  • Rugalmas, családbarát munkahely
  • Lehetőség egy tekintélyes multinacionális vállalatnál dolgozni
  • Piacvezető képzések, workshopok, külső képzések, nyelvi tréningek

Mit fogsz csinálni?
Regionális feladatok - Közép-Európa (HU, BG, CZ, RO és GR):
  • A csoport és a CIB (Corporate & Investment Banking) eljárásainak betartása, regionális szintű koordináció, felügyelet és konzultáció helyi szinten
  • Összevont vélemény a HR-rel kapcsolatos ajánlásokról, korrekciós terv kidolgozása, az ajánlások időben történő lezárásának biztosítása
  • Az alkalmazottak puha és/vagy kemény dokumentumainak kezelése az alkalmazottak életciklusa tekintetében: onboarding, áthelyezés és kilépés
  • Kötelező képzések ellenőrzése és nyomon követése regionális szinten
  • Belső eljárások kezelése és frissítése - annak biztosítása, hogy a helyi, regionális és csoportszintű eljárások a regionális országokban működjenek, és az ütemtervnek megfelelően frissítve legyenek
  • Közreműködik és alkalmazza a GDPR követelményeit és gyakorlatát: Személyes adatok védelmével kapcsolatos adminisztráció, koordináció és az információk konszolidálása regionális szinten
  • A különböző HR-rel kapcsolatos rendszeres ellenőrzések végrehajtása és adminisztrációja

Helyi feladatok - Magyarország:
  • Újonnan érkezők és az onboarding folyamathoz kapcsolódó adminisztráció elvégzése
  • Előléptetések, pozícióváltozások adminisztrációja, munkaszerződések előkészítése és szerződésmódosítása
  • Szervezeti táblázatok és különböző személyi adatbázisok frissítése
  • Kilépési folyamatok adminisztrációja, a kapcsolódó dokumentációk kezelése
  • Különböző rendszeres jelentések készítése a csoport és a hatóságok számára
  • Bérszámfejtés (havi bérlet, üvegszámlával kapcsolatos visszatérítés stb.)
  • A havi cafeteria-dokumentációk összegyűjtése és kezelése
  • Belügyminisztériumi ellenőrzés, belügyminisztériumi dokumentációk kezelése;
    Nyelvi képzések adminisztrációja
  • Részvétel az ellenőrzési dokumentumok előkészítésében és egyéb jelentési kérésekben
  • Különböző HR-adatbázisok frissítése és létrehozása
  • A HR üzleti partnerek támogatása a munkaerő-felvétellel kapcsolatos adminisztrációban
  • Részvétel ad hoc, HR-rel kapcsolatos kérések megválaszolásában

Követelmények:
  • Egyetemi vagy főiskolai diploma, lehetőleg HR/közgazdasági/pénzügyi szakon
  • 1-2 év szakmai tapasztalat a HR területén, lehetőleg HR-adatbázisokkal és HRIS-rendszerekkel kapcsolatos tapasztalat
  • Magabiztos középszintű angol nyelvtudás
  • Haladó szintű Excel tudás
  • Jó interperszonális és kommunikációs készségek, magas fokú ügyfélközpontúsággal
  • Analitikus gondolkodásmód, figyelem a részletekre
  • Jól szervezett, független, megbízható és felelősségteljes, alapos személyiség

Legutóbbi kereséseim

  • HAJDÚ-BIHAR, Debrecen, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • Manager