Hozzáadott 1 day ago

Senior Accountant

Munkavégzés helyePEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2024-09-18

KategóriaFinance and Accounting

Partnerünk egy kínai autóipari vállalat, fő tevékenységei közé tartozik a személy- és haszongépjárművek kutatása, fejlesztése, gyártása és értékesítése. Célja, hogy nemzetközi versenyképességgel és erős márkahatással rendelkező világszínvonalú autóipari vállalattá váljon.
Feladatok:
  • Pénzügyi nyilvántartások karbantartása és frissítése, beleértve a főkönyvi tételeket, a kötelezettségeket és a követeléseket
  • Részvétel a hónap végi és év végi zárási folyamatokban
  • Napi készpénzegyenlegek, tranzakciók és bankszámla-tevékenységek figyelemmel kísérése
  • Részvétel a költségvetési és előrejelzési folyamatban, együttműködés az osztályvezetőkkel a költségvetési célok kidolgozása és nyomon követése érdekében
  • Pénzügyi elemzések végrehajtása a trendek, eltérések és a költségcsökkentési és bevételnövelési lehetőségek azonosítása érdekében
  • A belső és külső auditok koordinálása és megkönnyítése, a könyvvizsgálói kérésekre történő pontos és időben történő válaszadás biztosítása
  • A folyamatfejlesztési lehetőségek azonosítása és bevált gyakorlatok bevezetése a pénzügyi műveletek hatékonyságának és pontosságának növelése érdekében
  • Az aktuális számviteli szabályok és szabványok követése, a vállalat pénzügyi műveleteinek a legújabb előírásokhoz való igazítása
  • Útmutatás és támogatás nyújtása a junior munkatársak számára

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség számviteli vagy pénzügyi területen
  • Minimum 5 év releváns számviteli tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • A helyi általánosan elfogadott számviteli elvek (GAAP) alapos ismerete
  • Jártasság a pénzügyi elemzésben, költségvetés készítésben és előrejelzésben
  • ERP rendszerek és pénzügyi szoftverek használatában szerzett tapasztalat
  • Kiváló elemző és problémamegoldó készségek
  • Erős kommunikációs és interperszonális készségek
  • Képesség önállóan és csapatban is dolgozni
  • Bizonyított vezetői és mentorálási képességek

Előny:
  • CPA képesítés

Amit kínálunk:
  • Hosszútávú munkalehetőség, stabil nemzetközi háttér
  • Szép kártya juttatás, éves bónusz, Medicover biztosítás
  • Rugalmas munkaidő
  • Modern munkahelyi környezet
  • Lehetőség az ötletek kibontakoztatására, az új fejlesztési irányok támogatására és a kreativitás megélésére egy inspiráló környezetben

Lokáció:
  • Budapest XIII.

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco
  • Manager
  • HAJDÚ-BIHAR, Debrecen, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist