Hozzáadott 1 month ago

Raktáros - Újhartyán

Munkavégzés helyeJÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK, Újhartyán, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2024-08-16

KategóriaTransportation and Logistics

Csomagolóanyag-tervezéssel és -gyártással foglalkozó nemzetközi hátterű partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:
Raktáros

Miért érdemes megpróbálnod?

•    Mert hosszú távon számítanak Rád egy stabil, nemzetközi hátterű vállalatnál;
•    Mert biztosítják a tanulási, fejlődési lehetőséged;
•    Mert a versenyképes alapbéren túl éjszakai és vasárnapi pótlékra, bónuszra és cafeteria juttatásra számíthatsz;
•    Mert kiemelten támogatják munkába járásod (átlagon felüli km hozzájárulás vagy ingyenes céges buszjárat a környező településekről, illetve Budapestről);
•    Mert kedvezményes étkezéssel, reggeli péksüteménnyel és gyümölccsel várnak.

Milyen feladataid lesznek?

•    Raktárkészlet és gyártósorok logisztikai kiszolgálása;
•    Áruátvétel és árukiadás folyamatának elektronikus rendszerben való rögzítése;
•    Gépkezelőkkel, műszakvezetőkkel, gépkocsivezetőkkel való napi szintű együttműködés;
•    A szabályoknak megfelelő balesetmentes munkavégzés;
•    Társosztályokkal való kapcsolattartás.

JELENTKEZZ, ha

•    Van érvényes targonca- és gépkezelő jogosítványod;
•    Szereztél már tapasztalatot gyártói, magas polcos raktári környezetben;
•    Vállalod a három műszakos munkarendet;
•    Pontos, precíz munkavégzés jellemez.
•    SAP-ismeret és oldalvillás magasemelésű targonca vezetésében szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Munkavégzés helye: Újhartyán

Legutóbbi kereséseim

  • BÁCS-KISKUN, Kecskemét, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • HAJDÚ-BIHAR, Debrecen, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • PEST, BUDAPEST, Hungary Staffing Adecco
  • Specialist