Hozzáadott 1 month ago

Logisztikai ügyintéző - Újhartyán

Munkavégzés helyeJÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK, Újhartyán, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2024-08-16

KategóriaTransportation and Logistics

Csomagolóanyag-tervezéssel és -gyártással foglalkozó nemzetközi hátterű partnerünk keres kollégát az alábbi pozícióba:
Logisztikai ügyintéző

Miért érdemes jelentkezned?

•    Mert nemzetközi háttérben fejlesztheted tudásod;
•    Mert hosszú távon számítanak Rád egy folyamatosan fejlődő iparágban;
•    Mert alapbéred mellett jutalomra, bónuszra és cafeteria juttatásra számíthatsz;
•    Mert kiemelten támogatják munkába járásod.

Milyen feladataid lesznek:

•    Szállítmányozási igények feldolgozása, regisztrálása, fuvarszervezés;
•    Import és export szállítmányok kísérő dokumentumainak elkészítése;
•    Vámügyintézés támogatása, EKÁER-ügyintézés;
•    Kapcsolattartás a külsős belföldi és külföldi szállítmányozó partnerekkel;
•    Társosztályokkal való szoros együttműködés;
•    Nemzetközi projektekben való részvétel;
•    Nyilvántartások, adatbázisok naprakész vezetése.

Jelentkezz, ha:

•    Magabiztos angol nyelvtudással rendelkezel szóban és írásban;
•    Logisztikai, fuvarszervezési területen szereztél legalább 1-3 éves tapasztalatot;
•    Képes Vagy önálló feladatok ellátására és csapatmunkára egyaránt;
•    Kiváló szervezőkészség, pontos, alapos, lelkiismeretes munkavégzés jellemez;
•    Monotonitástűrő, de rugalmas személyiség Vagy.
•    Felsőfokú végzettség (közgazdász, illetve logisztikai szakirány) és SAP-ismeret előnyt jelent.

Munkavégzés helye: Újhartyán

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, Gödöllő, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • PEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist