Hozzáadott 1 month ago

Karbantartó technikus - Dunavarsány

Munkavégzés helyeBÁCS-KISKUN, Dunavarsány, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2024-08-16

KategóriaManufacturing and Production

Az Adecco a világ egyik vezető részecskeszűrő gyártó partnere részére keres munkatársat az alábbi pozícióba:
KARBANTARTÓ TECHNIKUS
FELADATOK:
  • Hirtelen meghibásodások gyors, szakszerű elhárítása;
  • Gyártósorok eredeti állapotra való visszaállításának tervszerű végrehajtása;
  • Megelőző karbantartás elvégzése;
  • Adatgyűjtés megelőző és előrejelző karbantartásokhoz (terv szerinti mérések, ellenőrzések elvégzése);
  • Karbantartás felügyeleti rendszer (FMS) elsajátítása, használata;
  • TPM módszer elsajátítása, alkalmazása;
  • Részvétel az időszakos javításokban, felújítási munkákban.

ELVÁRÁSOK:
  • Szakiskolai vagy magasabb műszaki végzettség (mechanikai vagy elektronikai területen);
  • Számítógép felhasználó szintű ismerete;
  • Műszaki érdeklődési kör, biztonságtudatos szemlélet;
  • Jó kommunikációs készség, problémamegoldó képesség és pozitív hozzáállás;
  • Csapatmunkában való együttműködési képesség;
  • Minőség- és folyamat-centrikus szemléletmód.

MUNKAIDŐ:
  • 3/3-as munkaidő-beosztás (három nap nappalos műszakot - 06:00-18:00 között - három nap pihenőnap követ, majd három nap éjszakás műszak következik - 18:00-06:00 között)

AMIT KÍNÁLUNK:
  • Alapbér + műszakpótlék;
  • SZÉP kártya juttatás;
  • Jelenléti bónusz;
  • Negyedéves + hűségbónusz;
  • Ingyenes céges buszjárat vagy üzemanyag-támogatás.

Céges busz indul: Budapest, Dunaharaszti, Taksony, Szigethalom, Szigetszentmiklós, Makád, Szigetbecse, Ráckeve, Szigetújfalu, Szigetszentmárton, Szigetcsép, Tököl, Törtel, Nyáregyháza, Abony, Cegléd, Csemő, Nagykőrös, Nyársapát, Lajosmizse, Dánszentmiklós, Albertirsa, Ceglédbercel, Jászkarajenő, Kőröstetétlen, Tiszavárkony, Gomba, Gyál, Gyömrő, Káva, Monor, Nagykáta, Pánd, Tápióbicske, Tápiszecső, Sülysáp, Üllő, Vecsés, Alsónémedi, Bugyi, Dabas, Hernád, Inárcs, Kakucs, Ladánybene, Ócsa, Táborfalva, Tatárszentgyörgy, Örkény, Újhartyán, Fülöpszállás, Kunadacs, Kunszentmiklós, Szabadszállás, Tass, Baracs, Dömsöd, Dunaújváros, Kisapostag, Mezőfalva, Nagykarácsony, Nagyvenyim, Szalkszentmárton, Dunaegyháza, Dunaföldvár, Apostag, Solt, Dunavecse, Harta, Kiskunlacháza, Dunavecse, Harta, Kiskunlacháza, Pusztaszabolcs, Besnyő, Iváncsa, Adony, Ercsi, Százhalombatta, Diósd, Apaj, Áporka, Bankháza, Délegyháza, Kunbábony, Kunpeszér, Majosháza, Dorog, Esztergom, Perbál, Epöl, Sárisáp, Zsámbék, Bag, Galgamácsa, Gyöngyös, Gödöllő, Hatvan, Hort, Lőrinci, Heréd, Érd, Tárnok, Gárdony, Újszilvás, Tápiószele, Tápiószőlős, Tápiógyörgye, Farmos, Martonvásár

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • Dunavarsány

Legutóbbi kereséseim

  • BÁCS-KISKUN, Tiszakécske, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • HAJDÚ-BIHAR, Debrecen, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest XIII., Hungary Staffing Adecco
  • Staff