Hozzáadott 1 month ago

Szállítmányozási csoportvezető

Munkavégzés helyeBÁCS-KISKUN, Gyál, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2024-08-16

KategóriaTransportation and Logistics

Az Adecco nemzetközi szállítmányozási szolgáltatásokat nyújtó partnere részére keres munkatársat az alábbi pozícióba:

SZÁLLÍTMÁNYOZÁSI CSOPORTVEZETŐ

Miért érdemes megpróbálnod?

•    Mert komplex juttatási csomaggal honorálnak (a versenyképes alapbéren túl vállalati bónuszrendszer és cafeteria);
•    Mert kihívásokkal teli, változatos feladataid lesznek;
•    Mert egy sikeres és stabil vállalatnál dolgozhatsz támogató környezetben,
•    Ahol a szakmai fejlődési lehetőséget is biztosítják.

Feladatok, amikhez szükség lesz Rád:

•    önálló, irányításod alá tartozó szállítmányozási ügyintézők munkájának koordinációja, prioritások meghatározása, a teljes szállítmányozási folyamat felügyelete, minőségi ügyfélkiszolgálás és kifogástalan ügyfélélmény biztosítása;
•    nemzetközi közúti szállítások szervezése rész- és komplett rakományos forgalomban;
•    rendszeres és aktív kapcsolattartás megbízókkal és alvállalkozókkal egyaránt;
•    beosztott munkatársak szakmai mentorálása, fejlesztése és értékelése;
•    munkakörhöz kapcsolódó egyéb adminisztratív jellegű feladatok ellátása;
•    társosztályok munkájának hatékony támogatása.

Te vagy az IGAZI, ha:

•    Legalább középfokú végzettséggel és 5 éves nemzetközi fuvarszervezői, szállítmányozó területen szerzett tapasztalattal rendelkezel fuvarozói vagy szállítmányozói (szolgáltatói) oldalon;
•    Magabiztos angol nyelvtudásod van szóban és írásban egyaránt;
•    Felhasználói szinten kezeled a MS Office programokat (Word, Excel, Outlook);
•    Kiváló kapcsolatteremtő, együttműködési és döntési képesség jellemez;
•    Pozitív, rugalmas, extrovertált személyiség Vagy;
•    Képes Vagy a precíz, agilis, pro-aktív és igényes munkavégzésre.
•    Csoportvezetői tapasztalat, ügyfél- és alvállalkozói oldali kapcsolati tőke és felsőfokú szakirányú (logisztikai) végzettség előnyt jelent.

Munkavégzés helye: Gyál

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, BUDAPEST, Hungary Staffing Adecco
  • Specialist
  • HAJDÚ-BIHAR, Debrecen, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • HEVES, Hatvan, Hungary PP Adecco