Hozzáadott 1 month ago

HR Project Manager

Munkavégzés helyeSZABOLCS-SZATMÁR-BEREG, Nyíregyháza, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2024-08-14

KategóriaHuman Resources and Recruitment

Partnerünk egy világszerte vezető akkumulátorgyártó vállalat, amely nagy teljesítményű, megbízható akkumulátor-megoldásokat kínál különböző alkalmazásokhoz. Üzleti tevékenységük a világ minden tájára kiterjed, és elkötelezett a fenntartható energiafejlesztés előmozdítása mellett. Üzleti terjeszkedésük támogatására keresünk tapasztalt HR-felügyelőt csapatukba, aki a HR-rel kapcsolatos intervallumos munkára összpontosít.

Amit kínálunk:
  • Vonzó fizetés
  • Éves bónusz
  • Cafeteria
  • Egészségbiztosítás
  • Utazás támogatás
  • Részvétel egy globális vállalatban, amely kiváló hírnévvel rendelkezik az iparágban
  • Hosszútávú karrierlehetőség

Mik lesznek a feladataid?
  • HR rendszerek és folyamatok kidolgozása a központ és a magyar helyi policy alapján, valamint a végrehajtás elősegítése
  • Folyamatosan egységesítse és fejlessze a vállalat humánerőforrás-kezelési rendszerét, és rendszeresen vizsgálja felül a különböző humánerőforrás-rendszerek és -folyamatok jogszerűségét a gazdálkodási kockázatok csökkentése érdekében
  • Kommunikációs csatornák fejlesztése, valamint a dolgozói konfliktuskezelési mechanizmusok kialakítása és fenntartása
  • A vállalati kultúra kialakítása a központ irányelveivel és a multinacionális munkavállalói kultúrával összhangban; kulturális integrációs intézkedések kidolgozása a helyi és külföldi munkavállalók számára
  • Az üzlet és a csapat jelenlegi helyzete alapján gyűjtse össze a vonatkozó igényeket, és nyújtson HR-támogatást és javaslatokat

Követelmények:
  • 4-5 év releváns HR munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • A magyar jogszabályok, rendeletek és kapcsolódó törvények ismerete
  • Jó kommunikációs és szervezőkészség
  • Precíz, megbízható munkavégzés
  • Magyar nyelvtudás

Lokáció: Nyíregyháza

Legutóbbi kereséseim

  • BÁCS-KISKUN, Kunszentmiklós, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest XIII., Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • HAJDÚ-BIHAR, Debrecen, Hungary PP Adecco
  • Staff