Hozzáadott 1 month ago

Marketing Osztályvezető

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeManager

Dátum2024-08-12

KategóriaMarketing and Media

Az Adecco Group, a világ egyik vezető HR megoldásokat nyújtó vállalata budapesti székhelyű partneréhez keres szakembert az alábbi pozícióba:
Miért érdemes csatlakoznod?
  • Versenyképes fizetés
  • Céges autó
  • Home office lehetőség (hibrid munkavégzés)
  • Egészségbiztosítás - Éves szűrővizsgálat
  • Bejárás támogatás, ingyenes parkolás
  • Jól strukturált és munkavállalóbarát, személyre szabott On-boarding
  • Hazai és nemzetközi karrierlehetőségek hosszútávon
  • A karriercélok és a személyes fejlődés támogatása
  • Szakmai, soft skill és nyelvi képzések
  • Kiváló munkakörnyezet

Mit fogsz csinálni?
  • 4-5 fős csapat vezetése
  • A munkatársak célzott szakmai és személyes fejlődésének támogatása
  • Pozitív és motiváló munkahelyi környezet kialakítása, valamint a zökkenőmentes és hatékony együttműködés elősegítése
  • Stratégiai marketingtervezés megvalósítása, mely támogatja a menedzsment kereskedelmi stratégiáját
  • Piaci versenyelemzések előkészítése és lebonyolítása
  • Kampánykoncepciók kidolgozása a nemzetközi márkamenedzsment irányelvei alapján
  • A partnerünk márkájának/brandjének fejlesztése az anyavállalatunk specifikációinak megfelelően
  • Ország-specifikus projektek támogatása, például munkáltatói márkaépítés, üzleti évfordulók, üzleti események, rendezvények, és speciális projektek
  • A partnerünk brandjének pozicionálásának folyamatos monitorozása az országban, a nemzetközi márkamodell követelményeinek megfelelően
  • Az információ áramlásának biztosítása a marketing részleg és a társosztályok között

A követelmények:
  • Felsőfokú Marketing végzettség
  • Minimum 6-8 év szakmai tapasztalat (Brand építés, Marketing stratégia)
  • Legalább 4-5 éves vezetői tapasztalat
  • Felsőfokú német és/vagy angol nyelvtudás

Lokáció: Budapest

Legutóbbi kereséseim

  • HEVES, Gyöngyös, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco
  • Specialist
  • BÁCS-KISKUN, Kecskemét, Hungary Staffing Adecco
  • Staff