Hozzáadott 1 month ago

Pénzintézeti Automatizációs munkatárs

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2024-07-29

KategóriaBanking and Insurance

Feladatok:
  • Piaci kockázatkezelési területen: belső fejlesztésű modellek, stressz tesztek, jelentések automatizálása vezérlő felület kialakítása;
  • Nagy számítási kapacitást igénylő feladatok automatizálása;
  • Adatgyűjtési folyamat fejlesztése;
  • Változás elemzési folyamatokban való részvétel;
  • Informatikai rendszerekhez tartozó architektúra és adatmodellek megismerése;
  • Rendszer integrációs eljárások és ETL eljárások specifikálása, fejlesztése, tesztelése a felmerülő igények alapján;
  • Riportok, lekérdezések specifikálása, fejlesztése, tesztelése az üzleti igények alapján;
  • Meglévő riportok optimalizálása;
  • Rendszer integrációs eljárások és riportok, futtatással kapcsolatos incidenseinek kivizsgálása, javító intézkedések megtétele.

Elvárások:
  • Legalább 4-5 éves, pénzintézetnél szerzett tapasztalat;
  • Szakirányú Főiskolai/Egyetemi pénzügyi/informatikai végzettség;
  • SQL (MSSQL és Oracle) nyelv magasszintű ismerete, különös tekintettel SSIS és SSRS ismerete;
  • Középszintű angol nyelvtudás írásban;
  • Front-end felület fejlesztési ismeretek;
  • Precíz, maximális minőségre törekvő hozzáállás;
  • Pontos, megbízható, képes betartani a határidőket;
  • Jó csapatjátékos, kreatív, rugalmas;
  • Érdeklődés a kockázatkezelési terület iránt.

Amit kínálunk:
  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag (éves bónusz, cafeteria, AYCM SportPass tagság);
  • Home Office lehetőség a próbaidő után;
  • Hosszútávú karrierlehetőség;
  • Stabil, támogató, családias hangulatú környezet.

Munkavégzés helye: Budapest

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Manager
  • SZABOLCS-SZATMÁR-BEREG, Nyíregyháza, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BÁCS-KISKUN, Mohács, Hungary Staffing Adecco
  • Staff