Hozzáadott 3 weeks ago

AP Specilaist

Munkavégzés helyePEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2024-08-14

KategóriaFinance and Accounting

Partnerünk fejlett, hatékony földgáz alapú technológiákat és szolgáltatásokat tervez, valamint olyan dekarbonizációs megoldásokat kínál, amelyek célja, hogy alacsonyabb szén-dioxid-kibocsátású jövőt segítsenek elő. Telepíti, karbantartja és korszerűsíti az áramtermelő berendezéseket, lehetővé téve a világ energiainfrastruktúrájának üzemeltetői számára, hogy megbízhatóbb és megfizethetőbb energiát biztosítsanak.
Feladatok:
  • Számlák fogadása, feldolgozása és iktatása az AP ERP rendszerben
  • Az AP havi zárási folyamatának futtatása az ERP rendszerben
  • Számlafizetési nyilvántartások pontos és naprakész vezetése
  • A támogató dokumentumok auditálása a számlák díjainak pontossága érdekében
  • A számlák összevetése a beszerzési osztály által kiadott megrendelésekkel, és annak biztosítása, hogy minden jóváhagyási követelmény teljesüljön, mielőtt a számlákat az ERP rendszerben feldolgozzák
  • Új AP Szállítói Kérelem űrlapok benyújtása a beszerzési osztályhoz
  • Fizetési jóváhagyások ellenőrzése
  • Heti fizetések ütemezése a szállítókkal megállapodott hitelfeltételek szerint, átutalások és csekkfizetések indítása a bankban
  • Szállítói kifizetések indítása Webcash és/vagy banki rendszerek révén
  • Jóváírások alkalmazása a szállítói számlák összegeire
  • Az ERP szoftverből származó számviteli alkalmazások/jelentések támogatása
  • Együttműködés az adó osztállyal a helyes adófizetések nyomon követésére és az ÁFA havi adóbevallások vagy más adóbevallások elkészítésére a helyi törvényi előírások szerint
  • Bankokkal való kapcsolatfelvétel a fizetésekkel kapcsolatban szükség szerint
  • Havi rendszerességgel belső vállalati kifizetések ütemezése
  • Auditszemlék támogatása

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú angol és középfokú olasz nyelvtudás
  • Adatrögzítési tapasztalat ERP rendszerbe
  • Kiváló kommunikációs, ügyfélszolgálati készség
  • Pontosság, precizitás, határidők betartására való képesség

Előny:
  • Pénzügyi vagy üzleti területen szerzett diploma
  • Nemzetközi üzleti környezetben szerzett tapasztalat
  • Adózásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
  • 1 éves határozott idejű szerződés, hosszabbítási lehetőséggel
  • 100% Remote munkavégzés
  • Rugalmas munkaidő
  • Stabil nemzetközi háttér
  • Étkezési hozzájárulás

Legutóbbi kereséseim

  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco