Hozzáadott 1 week ago

Export Sales Manager

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeManager

Dátum2024-08-29

KategóriaSales and Retail

pozícióba keresünk kollégát partnerünkhöz
Feladatok
  • Az adott országokkal kapcsolatos értékesítési folyamatok teljeskörű felügyelete
  • A marketingtervek végrehajtásának biztosítása, különös tekintettel a teljes portfólióstratégiára.
  • Részvétel az értékesítési és piacra lépési stratégia kialakításában és végrehajtásában.
  • Értékesítési és pénzügyi mutatók nyomon követése
  • Kitűzött tervek teljesítésére való törekvés
  • Folyamatok fejlesztése az értékesítés, a piaci végrehajtás, a piacra jutás, a készletgazdálkodás területén
  • Kapcsolattartás az, üzleti partnerekkel

Amit kínálunk
  • Stabil kiszámítható munkáltatói háttér
  • Modern munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődés lehetősége, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Éves prémium
  • Céges autó

Elvárások
  • 5-8 év értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • Nemzetközi kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • FMCG Sales terület alapos ismerete mind független, mind KA területen
  • Utazási hajlandóság
  • Proaktivitás, jó tárgyalókészség
  • Önálló munkavégzés, sikerorientált, optimista személyiség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Lokáció
  • Budapest (időnként külföldi munkavégzés)

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist