Hozzáadott 1 month ago

Gépkezelő

Munkavégzés helyeGYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2024-07-24

KategóriaManufacturing and Production

Gépkezelő

Csatlakozz egy modern, válságálló acélipari céghez, ahol kiemelkedő juttatási csomag mellett szakmai fejlődés is garantált!
Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely egy fejlődő vállalatnál
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Anyagi megbecsülés:
    • kiemelkedő alapbér
    • átlagon felüli műszakpótlék
    • éves cafeteria keret
    • kompetencia pótlék és hűségbónusz
    • sport támogatás, ingyenes kávé, ásványvíz, gyümölcs
    • utazási költségtérítés (45ft/km)

Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség
  • Gépkezelésben szerzett tapasztalat
  • Hétfőtől péntekig tartó 12 órás, többműszakos munkarend vállalása (2 nap nappal 2 nap éjszaka, majd 4 nap pihenő felosztásban) Hétvégén nincs munkavégzés!
  • Alapszintű számítógépes ismeretek
  • Megbízható, tanulékony személyiség

Feladatok:
  • Automatizált gépeken gépkezelői feladatok ellátása
  • Kisebb probléma- és hibaelhárítások
  • Alapanyag mozgatása, tárolása, hulladékok elszállítása
  • Késztermék minőségének ellenőrzése
  • Munkautasítások követése, munkaterület tisztán tartása

Várom önéletrajzod és rövidesen keresni foglak a részletekkel kapcsolatban!
Amennyiben érdekel állásajánlatunk kattints a „jelentkezz” linkre és add meg elérhetőségeidet. További információkért hívd Danit a +36 30 369 8073-as telefonszámon.

Legutóbbi kereséseim

  • HAJDÚ-BIHAR, Debrecen, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco
  • Specialist
  • SZABOLCS-SZATMÁR-BEREG, Nyíregyháza, Hungary PP Adecco