Hozzáadott 1 month ago

Kontroller

Munkavégzés helyeGYOR-MOSON-SOPRON, Mosonszolnok, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2024-08-22

KategóriaFinance and Accounting

Kontroller

Partnercégünk több, mint 40 országban van jelen és a mai autógyártásban szinte megkerülhetetlen szereplőként fontos beszállítópartnere számos ismert márkának.
Izgalmas nemzetközi projekteket és szakmai fejlődést kínálva keresik új kollégájukat KONTROLLER pozícióba.

Feladatok:
  • Pénzügyi kimutatások, elemzések, elszámolások készítése, ellenőrzése
  • Aktív részvétel a havi, negyedéves zárási folyamatokban, jelentések készítése
  • Terv-tény elemzések készítése gyárakra, területekre bontva
  • Termelés támogatása pénzügyi jelentésekkel, elemzésekkel
  • Új folyamatok kialakításában való aktív részvétel
  • Részvétel a vezetői információs rendszer fejlesztésében, illetve a menedzsmentmunkáját segítő riportok elkészítésében
  • Vezetőség támogatása a gyárat érintő riportokban

Elvárások:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Minimum középfokú Angol nyelvtudás
  • Pályakezdők és szakmai tapasztalattal rendelkezők jelentkezését is várjuk
  • Magas szintű EXCEL ismeret
  • SAP ismeret előnyt jelent
  • Jó elemző és problémamegoldó készség
  • Csapatjátékos szemléletmód
  • Rugalmasság, terhelhetőség, megbízhatóság
  • Képesség az  önálló munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség

Amit kínálunk:
  • Heti 2 nap Home office lehetőség
  • Szakmai fejlesztés, betanulás tapasztalt kollégáktól
  • Versenyképes fizetés, juttatások
  • Felelősség, kihívást jelentő feladatok
  • Fiatal, dinamikus csapat

Várjuk jelentkezésed magyar és angol nyelvű önéletrajzod csatolásával.

További felmerülő kérdés esetén keresd kollégánkat az alábbi elérhetőségen: +36303698073

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco
  • Specialist
  • HEVES, Halmajugra, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Director