Hozzáadott 1 month ago

Ügyfélszolgálati munkatárs

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest XIII., Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2024-09-18

KategóriaCall Centre and Customer Service

Partnerünk egy multinacionális kiskereskedelmi vállalat. Jelenleg a világ egyik legnagyobb élelmiszer-kiskereskedelmi lánca, amely több mint 10 országban működik. A vállalat elkötelezett a fenntarthatóság, a közösségi támogatás és a kiváló ügyfélszolgálat iránt, és folyamatosan törekszik arra, hogy innovatív megoldásokkal javítsa ügyfelei vásárlási élményét.
Feladatok:
  • Támogatás nyújtása a kollégák és ügyfelek számára
  • Beérkező problémák kezelése, kérdések megválaszolása
  • Együttműködés a csapaton belüli kollégákkal
  • További információt igénylő, megválaszolatlan felmerült kérdések továbbítása a megfelelő személyhez
  • Kiváló ügyfélszolgáltatási élmény nyújtása
  • Az üzleti folyamatok javításának lehetőségeinek felismerése

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előny
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű Ms Office ismeretek
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Ügyfélközpontúság

Amit kínálunk:
  • Kiemelt 6 hónapos projektben való részvétel
  • Hibrid munkavégzés próbaidő lejárta után
  • Gyors kiválasztási folyamat, azonnali kezdési lehetőség
  • Modern, könnyen megközelíthető iroda, ingyenes parkolási lehetőség
  • Teljeskörű onboarding folyamat és folyamatos támogatás a munkavégzés során

Lokáció:
  • Budapest XIII.

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Intern
  • JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK, Újhartyán, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco