Hozzáadott 2 months ago

Könyvelő

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2024-07-08

KategóriaFinance and Accounting

Könyvelő

Partnerünk elsősorban snack élelmiszerek gyártásával és forgalmazásával foglalkozik. A cég jelentős szereplő a hazai élelmiszeriparban, széles körű disztribúciós hálózattal rendelkezik, amely biztosítja termékeik elérhetőségét az ország egész területén. A vállalat nagy hangsúlyt fektet a fenntarthatóságra és a felelős üzleti gyakorlatokra is.
Feladatok:
  • Szállítói számlák könyvelése és egyenlegegyeztetés
  • Dolgozói költségelszámolások kezelése és könyvelése
  • Tárgyi eszközök könyvelése
  • Belső társosztályokkal való kapcsolattartás
  • Részvétel havi zárásokban és beszámoló készítésben a fent említett feladatokkal kapcsolatban

Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig heti 40 órában

Elvárások:
  • Legalább középfokú gazdasági végzettség
  • Minimum 2-3 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Magabiztos MS Office ismeretek
  • Önálló és precíz munkavégzés
  • Motiváltság és csapatjátékos szemléletmód
  • Kedves és proaktív személyiség

Előnyök:
  • MS AX/ Dynamics (Navision) tapasztalat
  • FMCG területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria
  • Éves teljesítménybónusz
  • Munkába járás támogatás
  • Hibrid munkavégzés
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil vállalati háttér
  • Egyéb dolgozói juttatások

Munkavégzés helye: XI. kerület

Legutóbbi kereséseim

  • HEVES, Sirok, Hungary Staffing Adecco
  • Specialist
  • HAJDÚ-BIHAR, Debrecen, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary PP Adecco
  • Manager