Hozzáadott 2 months ago

Sales representative

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2024-07-03

KategóriaSales and Retail

Partnerünk egy elismert tetőfedő anyagokat gyártó cég, mely elkötelezett a kiváló teljesítmény és ügyfélcentrikus megoldások mellett a maximális elégedettség érdekében.
Feladatok:
  • Új ügyfélkör kialakítása, valamint a már meglévő kapcsolatok ápolása
  • Kereskedelmi szerződésekkel kapcsolatos tárgyalások lebonyolítása
  • Kintlévőségek nyomon követése és a határidők betartása
  • A cég kereskedelmi és marketing politikájának végrehajtása a megadott területen

Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig heti 40 órában

Elvárások:
  • Legalább 5 év értékesítési tapasztalat, preferáltan lakóingatlan építés területén
  • Műszaki területen szerzett legalább középfokú végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Magyarország területén belüli utazásokra való hajlandóság
  • B kategóriás jogosítvány megléte
  • Magabiztos MS Office ismeretek
  • Fejlett szervezői és tárgyalási készség
  • Eredményorientáltság és az értékesítési célok elérésére való törekvés

Előnyök:
  • B2B értékesítési területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
  • Teljesítményalapú bónusz
  • Céges autó
  • Laptop, telefon
  • Stabil vállalati háttér
  • Hosszútávú álláslehetőség

Legutóbbi kereséseim

  • BÁCS-KISKUN, Mohács, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BÁCS-KISKUN, Kecskemét, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BUDAPEST, Budapest XIII., Hungary Staffing Adecco
  • Staff