Hozzáadott 2 months ago

Scrum master

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2024-07-02

KategóriaIT and Telecommunications

Partnerünk egy globális technológiai megoldásokat kínáló vállalat, amely elkötelezett az emberek és szervezetek következő áttörésének elősegítése mellett.
Feladatok:
  • Az agilis fejlesztési módszertanok, különösen a Scrum támogatása a szervezetben
  • Hatékony együttműködés a vezetőséggel, fejlesztőkkel, rendszerszervezőkkel
  • A Scrum folyamatok és szabályok szakértői szintű ismerete, és azok sikeres alkalmazásának biztosítása a szervezetben
  • A csapatok közötti hatékony kommunikáció elősegítése és támogatása
  • Az akadályok gyors azonosítása és hatékony kezelése, valamint a csapatok számára a folyamatos fejlődési lehetőségek biztosítása
  • Sprintek tervezése, nyomon követése és sikeres végrehajtása
  • Csapatok iterációs munkájának és szállításának segítése
  • A napi stand-up megbeszélések elősegítése és nyomon követése a sprint célok elérése érdekében
  • A Product Backlog finomítási folyamatának támogatása és elősegítése
  • A csapatok vezetése, ösztönzése, tréningelése és coacholása az optimális teljesítmény elérése érdekében

Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig
  • 9:00-17:30

Elvárások:
  • Legalább 5 év Scrum master pozícióban szerzett tapasztalat
  • Technikai csapatvezetésben szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Business Analyst készségek
  • Kivételes ügyfélkapcsolati és kommunikációs készségek

Előny:
  • Azure DevOps platformon szerzett gyakorlat
  • Monday.com és Azure Data Platform ismeretek
  • Onshore munkakörnyezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
  • Határozott idejű szerződés hosszabbítási lehetőséggel!
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Távmunka lehetőség
  • Összetartó, lendületes csapat
  • Stabil vállalati háttér

Legutóbbi kereséseim

  • BÁCS-KISKUN, Kunszentmiklós, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BÁCS-KISKUN, Kecskemét, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • HAJDÚ-BIHAR, Debrecen, Hungary PP Adecco
  • Staff