Hozzáadott 1 month ago

HR Koordinátor

Munkavégzés helyePEST, Budapest, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2024-08-05

KategóriaHuman Resources and Recruitment

Partnerünkhöz, egy ingatlanfejlesztéssel és üzemeltetéssel foglalkozó vállalathoz keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:
HR koordinátor
Legyél a csapatunk tagja…Megéri, mert:
  • Versenyképes fizetés
  • Egészségbiztosítás
  • Kedvezmény különböző hotelekben és éttermekben
  • Kulcspatika kártya
  • All You Can Move sportkártya lehetőség
  • Fiatalos, támogató szakmai környezet

Feladataid lesznek:
  • HR admin feladatok ellátása (adminisztráció)
  • Önéletrajzok előszűrése
  • Interjúk leszervezése
  • Álláshirdetések feladása
  • Bérszámfejtés előkészítése, leellenőrzése
  • Csapatépítő programok szervezése
  • HR folyamatok fejlesztésében való segédkezés
  • HR menedzser munkájának támogatása

Te vagy a mi emberünk, ha:
  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Minimum 1 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalatod van
  • MS Office felhasználószintű ismerete

Lokáció: Budapest, II. kerület

Legutóbbi kereséseim

  • BÁCS-KISKUN, Kecskemét, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • PEST, Cegléd, Hungary Staffing Adecco
  • Staff