Hozzáadott 2 days ago

Senior Controlling Speicalist

Munkavégzés helyePEST, Budapest, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2024-09-06

KategóriaFinance and Accounting

Senior Controlling Specialist

Partnercégünkről:
Ez a cég stabil munkahelyet biztosít, és Európa egyik legsikeresebb multinacionális vállalata. Magyarországon közel 20 éve van jelen, és az FMCG kiskereskedelmi láncok között piacvezető hazánkban. A vonzó munkahelyi feltételek és a tisztességes bánásmód jelentik sikerünk alapjait, ezért nem csak szavakban ismerik el a munkavállalók eredményességét, hanem versenyképes béreket és juttatásokat is kínálnak.
A jelentkezéshez kérjük, német vagy angol nyelvű önéletrajzot használj!
Amit kínálunk
  • Céges kártya, amely az áruházlánc üzleteiben levásárolható
  • Nagy értékű egészségprogram
  • Plusz 1 nap szabadság szűrővizsgálatokon való részvétel céljából
  • Munkavégzéshez modern, kiváló minőségű IT eszközöket biztosítunk
  • Home office lehetőség (hibrid munkavégzés)
  • Közösségi közlekedéssel való munkába járás költségének 100%-os térítése, autóval történő munkába járási költségtérítés 40 Ft/km
  • Bérstruktúránk minden munkavállalónk számára egyenlő bánásmódot biztosít
  • Stabil munkahely Európa egyik legsikeresebb – és Magyarországon az FMCG kiskereskedelmi láncok között piacvezető – multinacionális vállalatánál
  • Vállalaton belüli fejlődési, továbblépési lehetőség
  • Kihívásokban gazdag, változatos munkakör
  • Személyre szabott betanulási program
  • Szakmai és soft skill képzések
  • Csapatépítő programok

Feladataid
  • Részvétel az éves/féléves tervezésben és a tervezett értékek és a mögöttes intézkedések felülvizsgálatában/elemzésében
  • Rendszeres KPI-prezentációk készítése a felső- és középvezetők számára
  • Értékelések és ad-hoc elemzések készítése
  • Társosztály(ok) összes lényeges mutatószámának nyomon követése és elemzése. Az elemzések bemutatása, hatékonyságot/gazdaságosabb működést biztosító intézkedések kidolgozása.
  • Végrehajtott intézkedések nyomon követése
  • Kapcsolattarás az országos osztályok számára
  • Közreműködés a gazdaságossági számítások elvégzésében
  • Kontrolling eszközök továbbfejlesztése

Profilod
  • Felsőfokú végzettség (elsősorban gazdasági)
  • Legalább 3-4 év kontrolling területen szerzett tapasztalat (nemzetközi tapasztalat előny)
  • Felsőfokú német, és/vagy angol nyelvismeret
  • Magabiztos Excel használat
  • Kiváló interperszonális készségek
  • Együttműködés készsége (felsővezetéssel, társosztályokkal)
  • Kritikus, analitikus gondolkodásmód, megbízhatóság, pontosság

Munkavégzés helye: 1037, Budapest

Legutóbbi kereséseim

  • BÁCS-KISKUN, Tiszakécske, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK, Jászárokszállás, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK, Újhartyán, Hungary PP Adecco