Hozzáadott 1 week ago

Komissiózó raktáros

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2024-09-26

KategóriaWarehousing

Partnerünk, aki vezető szerepet tölt be a legkorszerűbb integrált csőhálózati rendszerek fejlesztésében, keresi csapata legújabb tagját Komissiózó raktáros pozícióba.
Feladatok:
  • Beérkező áruk, mennyiségi és típus szerinti ellenőrzése
  • Bejövő és kimenő áruval kapcsolatos adminisztráció elvégzése
  • Készáru átvétele, dobozolása, pántolása, címkézése, előkészítése a kiszállításra
  • Áru fizikai meglétének megóvása
  • Raktári rend fenntartása
  • Egyéb munkakörhöz kapcsolódó feladatok ellátása vezetői utasítás alapján

Munkaidő:
  • hétfőtől péntekig
  • 8:00-16:00

Elvárások:
  • Legalább 8. általános végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előny:
  • 3324-es targoncavezetői engedély megléte

Amit kínálunk:
  • Versenyképes alapbér
  • Havi bónusz
  • Cafeteria
  • Stabil vállalati háttér
  • Hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés helye:
  • Budapest, X. kerület

Legutóbbi kereséseim

  • HAJDÚ-BIHAR, Debrecen, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BÁCS-KISKUN, Kecskemét, Hungary PP Adecco