Hozzáadott 1 month ago

Méréstechnikus

Munkavégzés helyeGYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2024-08-02

KategóriaEngineering and Technical

Nemzetközi autóipari partnerünk győri gyáregységébe keresünk kollégát az alábbi munkakörbe:
Amit kínálunk:
  • Stabil munkahely és ígéretes karrierlehetőség
  • Vonzó juttatási csomag
  • Szakmai kihívások, fejlődési potenciál
  • Profi, nemzetközi csapat és vállalati kultúra

Feladatok:
  • Taktilis és optikai mérőgép kezelése, mérési programok összeállítása, jegyzőkönyvek készítése
  • Késztermékek, előszerelt modulok széria mérése, az eredmények kiértékelése
  • Statisztikai folyamatszabályozás – képességvizsgálatok, analízisek, szükséges akciók koordinálása
  • Mérőeszköz felügyelet, mérőrendszer analízis, belső / külső kalibrálások végrehajtása / koordinálása
  • Termékauditokon való közreműködés

Elvárások:
  • Legalább középfokú műszaki / méréstechnikusi végzettség
  • Tapintós és optikai mérés területén szerzett több éves tapasztalat
  • Releváns autóipari szabványok ismerete (IATF 16949, MSA / VDA 5)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS-Office)
  • Legalább alapfokú német és / vagy angol nyelvismeret
  • Önálló munkavégzés

Előnyök:
  • Q-DAS szoftver ismeretek
  • Audi / VW vevőspecifikus követelmények ismerete
  • VDA 6.3 / 6.5 auditori végzettség
  • AUKOM képesítés / GOM mérőszoftverrel kapcsolatos tapasztalatok

Várom magyar és angol vagy német önéletrajzát, amennyiben felkeltette érdeklődését a munkalehetőségünk. Kérdés esetén keressen a +36303698073-as telefonszámon.

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • GYOR-MOSON-SOPRON, GYŐR, Hungary PP Adecco
  • Staff