Hozzáadott 4 months ago

Karosszérialakatos

Munkavégzés helyeFEJÉR, Székesfehérvár, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2024-06-11

KategóriaManufacturing and Production

Székesfehérvári partnerünk megbízásából keresünk karosszéria lakatos kollégákat. Partnerünk Székesfehérváron autóiparban tevékenykedik és hosszú távra keresik új kollégáikat.
Feladatok:
  • sérült autóbuszok szerkezeti javításának kivitelezése, vázszerkezetek átalakítása
  • autóbuszok és azok vázszerkezeteinek szerkezeti és karosszérialakatos munkáinak elvégzése
  • vázszerkezeti elemek beépítése rajzdokumentáció alapján
  • lakatos és hegesztési munkák elvégzése vázszerkezeteken
  • rajzdokumentáció alapján hegesztési műveletek elvégzése

Elvárások:
  • karosszérialakatos szakirányú végzettség
  • tűzvédelmi vizsga
  • műszaki rajzolvasási képesség szükséges
  • 1.4031 anyagminőségű alapanyag megmunkálásában szerzett tapasztalat
  • önálló munkavégzés
  • terhelhetőség

Amit kínálunk:
  • Szakmai tudáshoz igazodó munkabér
  • Béren kívüli juttatás, cafeteria
  • Munkába járási támogatás
  • Egy műszakos munkarend
  • Szakmai fejlődés anyagi és időbeli támogatása
  • Szakmai kihívások
  • Emberközpontú vállalati kultúra, jó munkahelyi légkör

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, 10. kerület, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • GYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist