Hozzáadott 4 days ago

Autómozgató

Munkavégzés helyeGYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2024-10-14

KategóriaTransportation and Logistics

Autómozgató

Szeretnél frissen gyártott prémium autókat vezetni, próbaútra vinni, ráadásul kiemelkedő fizetésért? Ne hagyd ki a lehetőséget!
A jelentkezéshez önéletrajz csatolása szükséges!
Miért érdemes jelentkezned?

  • Kiemelkedő alapbér
  • Modern vállalati körülmények
  • Éves bónusz, prémium, mozgóbér
  • Céges buszjárat
  • Cafeteria juttatás
  • 3 műszakos, napi 8 órás munkarend

Milyen feladataid lesznek?
  • Járművek mozgatása
  • Próbaút
  • Alapvető funkcióvizsgálatok, menettulajdonságok ellenőrzése

Mik az elvárások?
  • B kategóriás jogosítvány és magabiztos vezetési rutin
  • Precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Kül- és beltéri munkavégzés vállalása
  • Középfokú, preferáltan autóipari végzettség
  • Termelési programtól függően alkalmanként szombati műszak vállalása

Várom jelentkezésed önéletrajz csatolásával!

Ha felkeltett érdeklődésedet a lehetőség és további kérdésed van, hívd Danit a +36303698073-as telefonszámon.

Legutóbbi kereséseim

  • BÁCS-KISKUN, Mohács, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • PEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco
  • Manager