Hozzáadott 3 months ago

Karbantartó

Munkavégzés helyeVAS, Szentgotthárd, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2024-06-03

KategóriaManufacturing and Production

Karbantartó

Textilipari partnercégünk szentgotthárdi üzemébe keresünk KARBANTARTÓ kollégát, 1 műszakos munkarendbe.

Amit kínálunk:
-Tapasztalat alapján egyedi bérezés
-1 műszakos munkarend (8:00-16:00)
-Jelenléti prémium
-100%-os munkába járás támogatás
-Féléves prémium évente 2x
-Karácsonyi jutalom

Főbb feladatok, munkák:
-A hurkolóüzem gépein és klímaberendezésén általános karbantartási munkálatok elvégzése
-A berendezések, gépek, eszközök és az ingatlanok szokásos és rendkívüli karbantartási munkáinak ellenőrzése és elvégzése
-A karbantartási lapok elkészítése és aktualizálása
-A munkaterületek, biztonsági berendezések és védőeszközök ellenőrzése
-Együttműködés a veszély helyzet megszüntetésében és a munkafeltételek javításához szükséges intézkedések előkészítésében.
-Tájékoztatni, oktatni és betanítani a rábízott, akár átmenetileg is irányítása alá rendelt dolgozókat, a kockázatokat és a munkaeszközök használatát illetően és jelezni a vezetőnek a hiányosságokat.
-A magas fokú biztonsági szint megtartása érdekében ellenőrizni, hogy a karbantartási programok és biztonsági ellenőrzések rendszeresen megtörténjenek.
-Együttműködés a kockázatelemzésben, új felszerelések bevezetésében.

Elvárások:
-Középfokú műszaki végzettség
-Termelő gépekkel szerzett tapasztalat előny
-Hegesztői tapasztalat előny
Bérigény megjelölésével várjuk a jelentkezéseket, fényképes önéletrajz kíséretében!

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, Göd, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • GYOR-MOSON-SOPRON, GYŐR, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco