Hozzáadott 1 month ago

Termelési Egység Vezető (SMT területre)

Munkavégzés helyeVESZPRÉM, Veszprém, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeManager

Dátum2024-08-06

KategóriaManufacturing and Production

Feladatok:
  • Felelős az adott termelési egység komplex tevékenységéért- biztonság, quality, költség, emberi erőforrás tekintetében
  • Felelős a gyártásban felmerülő technikai problémák megoldásáért a mérnöki, technikusi, beszerzési csapattal, illetve beszállítókkal közösen együttműködve
  • Folyamatos fejlesztési tevékenység a termelési egységben a LEAN elvek alapján
  • Standardek fenntartása, illetve követése a termelésben
  • Éves költségterv készítése
  • Napi meetingek koordinálása, a terület képviselete a Site-on
  • Vevői elégedettség támogatása
  • Termelési egységben a kollégák mentorálása, motiválása és vezetése
  • KPI mutatók megfelelő értékének biztosítása
  • Logisztikai csapattal való folyamatos együttműködés a termelés folytonossága érdekében
  • Új projektek bevezetéséhez való hozzájárulás

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség (mérnöki területen)
  • Autóipari tapasztalat
  • 3-4 év releváns munkatapasztalat
  • Vezetői attitűd
  • Magabiztos kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Proaktív és problémamegoldó hozzáállás
  • Strukturált gondolkodásmód

Amit kínálunk:
  • Vonzó alapbér
  • Magán egészségbiztosítás (Medicover)
  • Személyre szabott tehetséggondozási program és trainingek
  • Fix 13.havi fizetés
  • Vállalati gépjármű
  • Vezetői bónusz
  • Cafeteria

Legutóbbi kereséseim

  • GYOR-MOSON-SOPRON, GYŐR, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • HAJDÚ-BIHAR, Debrecen, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • BÁCS-KISKUN, Újhartyán, Hungary Staffing Adecco
  • Staff